Gözüm gibi baktigim galaxy tab p1000 imi artik sıkıldıgım ve elektronik alisveris krizim tuttugu icin takas etmeyi dusunuyorum. Konuya gelelim, dedigim gibi HTC ninde tadina bakmak amacli cihazi oncelikle HTC evo 3D, sonra da HTC desire HD ile takas dusunuyorum.
Cihazimda fotograflarda da gorulecegi uzere ekranda sifir cizik, arka da da kilcal cizik harici hicbir problem yok. O kilcal cizikleri gorebilmek icin buyutecle bakmak gerek. İlk 6 ay fabrika cikisi jelatini durdu arkasinda + silikon kilif ile kulandim. Sonra arkadaslar gorgusuz muamelesi yapinca icim yana yana cikarttim, ama silikona devam tabiiki. Sonra kadikoyden 35 liraya deri kilif aldim stand olarak kullanima imkan sagliyor.

İstanbul ici elden teslim dusunuyorum, İzmit ici de elden teslim olabilir. Zaten su an kulaklik ve silikon kilif İzmit'te.
Diğer ilanlara göz attığınızda fiyat aralığını 600-650 olarak göreceksiniz, ben yanında hediye ettiğim 2 kılıf için ekstra bi fiyat eklemeyeceğim.

Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.
Genel Özellikleri:

7" 1024x600 Kapasitif ekran
Corning Gorilla kırılmaya ve çizilmeye dayanıklı ekran
16GB Dahili hafıza
4GB SD kart
512 MB Ram
3.2 MP Led flaşlı arka kamera
VGA ön kamera
1 GHz Cortex-A8 işlemci
Power VR-SGX 540 Grafik işlemcisi

Desire HD ile kafa kafaya, Evo 3D ile üzerine bir miktar para vererek takas işlemine girebilirim.
Satın alacak arkadaşlar için pazarlık söz konusudur. Kredi kartı ile almak isteyen arkadaşlar için 650 liradan GET ilan açabilirim. Lakin İMEİ klonlamasından dolayı başka şehirlerden alacak olan arkadaşlar için iade söz konusu değildir. Az da olsa satım ve alımlarımdan dolayı belli bir profilim var.

Sahibinden.com linki : http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...3262983/detay/