Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Highway Rider 1.1.7

Gold Üye®
    Nereden
    Stockholm
    Ettiği Teşekkür
    439
    1,450 mesaja 3,139 teşekkür aldı

Highway Rider 1.1.7

Oynadığınız motorsiklet oyunlarını unutturacak farklı bir aksiyon oyunu.

Android platformu için yapılmış diğer motorsiklet oyunlarından çok farklı olan Highway Rider, sürükleyici bir aksiyon oyunu.

Otobanda son model bir motorsikletin üzerinde başladığınız bu oyundaki amacınız, elinizden geldiğince hızlanarak trafikteki araçların arasında tehlikeli bir şekilde ilerlemek. Ne kadar tehlikeli hareketler yapıp araçların yakınından geçerseniz, ona göre daha da hızlanıyorsunuz ve Nitro tankınızı dolmaya başlıyor.

Bu kontrolsüz hızlanmanın sonucunda kaza yapmak kaçınılmaz bir hale geliyor. Bu kazanın büyüklüğüne ve motorsiklet sürücüsünün aldığı hasara bağlı olarak aldığınız skor hesaplanıyor.

"Customize" bölümüne girerek motorsikletinizi değiştirebilir ve sürücünün giysisini kendi zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.

Yazi alintidir.

Market
    [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B][CENTER]

Kalbi kırdıktan sonra gelen özür, doyduktan sonra sofraya gelen tuz gibidir; ihtiyaç kalmaz..

Benim Olmazsa Olmaz Uygulamalarım Dev Liste

2. 2 kişi tokayto üyemize teşekkür etti:

qozmoz (18.Temmuz.2012),Titan® (23.Ağustos.2012)

Yeni Android
    Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    bayağdır oynuyorum çok eğlenceli gerçekten, tavsiye ederim.

Gold Üye®
    Nereden
    Stockholm
    Ettiği Teşekkür
    439
    1,450 mesaja 3,139 teşekkür aldı
    Alıntı brudzin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bayağdır oynuyorum çok eğlenceli gerçekten, tavsiye ederim.
    Pek oyun oynamam ama bazen belli basli oyunlari denerim eger seversem cihazimda yuklu bulundururum. Bu da o oyunlardan birisi
    [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B][CENTER]

Kalbi kırdıktan sonra gelen özür, doyduktan sonra sofraya gelen tuz gibidir; ihtiyaç kalmaz..

Benim Olmazsa Olmaz Uygulamalarım Dev Liste

Yardım Sever Üye dexmod_46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    69
    38 mesaja 42 teşekkür aldı
    Cihazım bu sürümle uyumlu değil malesef oyunu denemeyi çok istedim ama olmadı

GT-S5830 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yardım Sever Android
    Ettiği Teşekkür
    13
    15 mesaja 16 teşekkür aldı
    Ben bunu denedim ama hız gereğinden çok fazla zaten gazdan elinizi çekmezseniz 15-20saniye filan gidiyordu galiba soonra takla ata ata kaza yapıyosunuz adam bandajlanıyor filan 1-2kez zevk için sürülebilir ama bence daha sonra sıkıyor.
    İnsanoğlunun bu dünyadaki imtihanı uyku hapı verilmiş birisinden uyanık kalmasını istemektir.Uyanık ol!
    İşimiz vaktimizden çok ama bizdeki boşluk kimsede yok..
    Samsung Galaxy s3 ICS 4.04 (telefon model ve markam yalnızca sorunum yada sorununuzla ilgili daha ççok bilgi edinilmesi amaçlıdır)

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    güzel bir oyun, rekorum 248..