Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: QR Barcod okuyucu

Yeni Üye Sabano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İST. TUZLA Tersaneler Böl.
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı

QR Barcod okuyucu

Bilinen ve iyi çalıştığı idda edilen barcod okuyucu programı sunabilirmisiniz 3. sınıf android marketten *****diklerim genelde çalışmıyor.

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    Genelde en çok kullanılan, benim de şahsen tercih ettiğim barkod okuyucusu ZXing Team'in ürettiği Barcode Scanner yazılımıdır.. Farklı bir programa ihtiyaç duymadım hiç.. Android Market linkini veriyorum *****ebilirsiniz isterseniz..

Barcode Scanner
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    evet bu uygulamayı daha önce yüklemiştim ama işime yaramaz nerden barcod bulacamda ne için okutacam diye düşündüm sildim, şimdi tekrar yüklemek istediğimde ise ayrıştırma hatası diyor kala kaldım yani.
    bunları *****emezken "TalkBox ve Farm Tower uygulamasını ya da oyununu nasıl *****ecem bilemiyorum...

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    merhaba Barcode Scanner programını *****dim eskisinden daha hızlı okuyor. uygulamaya git dediğimde ise üszgünüz istenen uygulama başlatılamadı barkod içeriği geçersiz olabilir diyor. defalarca denedim ama aşamadım g,tmesi gerekn sayfaya mı ulaşamıyorum yoksa gerçekten doğru okutamıyormuyum bu gibi sorunlarla karşılaşıyormusunuz.. şu ana kadar hiç barkoc okutarak bir uygulamaya *****medim izlemem gereken yoluda bilmiyor olabilirim
    Konu Sabano tarafından (29.Nisan.2011 Saat 12:46 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    merhaba bugün bir barkod okuttum uygulamaya gitti fakat bu seferde bu adrese kayıtlı telefon bulunamadı diyor herhalde bunu başaramıyacağız

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    aynı sornları bende yaşıyorum..hemde sırası ile
    varmı çözümü?

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    Okuttuğunuz barkodu cihazınız bulamıyorsa bunun birkaç sebebi olabilir.. 1.si QR Code bir link içeriyordur ve link artık çalışmadığı için QR Code'da sonuç vermiyordur size..

2.ci ihtimal QR Code Türkiye'den erişimine izin verilmeyen bir Android Market uygulamasının kodudur ve okuttuğunuzda Android Market'te görüntüleyemiyorsunuzdır.. Cihazınız Root'lu ise öncelikle MarketEnabler ile marketi kandırın, ardından QR Code'u tekrar okutun..
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..