Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uygulama yükleme ve kullanım detayları

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Uygulama yükleme ve kullanım detayları

arkadaşlar samsung galaxs i 9000 aldım turkcelden.yazılarınızı okuyorum.hiç bişi anlamıyorum.doğru bu işlerin acemisiyim.ama biryerlerden başlamak lazım diiimi.bazı programlardan bahsediyosunuz bende yok.nasıl yüklerim.yüklersem garanti dışımı kalıyo telefon.yada destek alabilecegim bi adres varsa istanbul anadolu yakasında yazında gideyim.bende soru çok.navigasyon çalışmıyo mesala yüklememi yapmam lazım.ilgilenirseniz sevinirim.yardım ve önerilerinizi bekliyorum.teşekkürler.
    Konu Bilal Akgunduz tarafından (05.Haziran.2011 Saat 12:32 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    şöyle söyliyeyim.turkcelden aldıgımda ne yüklü ise o. bi kaç oyun yükledilm android marketten yada turkcell uygulamalardan ama okadar.

Yardım Sever Üye abdullahmk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul / Küçükköy
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Kardeş kusura bakma da böyle soru olmaz. Galaxy S ve genel olarak Android işletim sistemi ile alakalı birçok forum sitesi mevcut. Oralarda işine yarayacak pek çok konular, paylaşımlar var. Az vaktini ayır ve araştır. Zamanla öğrenirsin. Sıfırdan bana öğretin diye bişi olmaz! Dikkat edersen bi allahın kulu sana cevap vermemiş 5-6 gündür.

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı ozdemirsahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar samsung galaxs i 9000 aldım turkcelden.yazılarınızı okuyorum.hiç bişi anlamıyorum.doğru bu işlerin acemisiyim.ama biryerlerden başlamak lazım diiimi.bazı programlardan bahsediyosunuz bende yok.nasıl yüklerim.yüklersem garanti dışımı kalıyo telefon.yada destek alabilecegim bi adres varsa istanbul anadolu yakasında yazında gideyim.bende soru çok.navigasyon çalışmıyo mesala yüklememi yapmam lazım.ilgilenirseniz sevinirim.yardım ve önerilerinizi bekliyorum.teşekkürler.
    Forumdaki konular oldukça açık ve net. Bilgili kullanıcılar için yazılmadı. Program gerektiğinde nasıl ve nereden yüklemeniz gerektiğini yazıyoruz. Eğer ben anlamıyorum diyorsanız Androidtelefonlari.com teknik servisimizde istediğiniz işlemleri uygulayabilirler.

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    Açıkçası hiçkimse hazır bilgiyi sizin önünüze koyup işte herşey burda diye sergilemez.. Biraz araştırarak öğrenmeniz gerekir.. Ama yine de elimden geldiğince yeni başlamış olan kullanıcılara yardımcı olacağını amaçladığım 3 adet konum var.. Onları güzelce bir okuyarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz;

Android'in Hangi Versiyonunu Kullandığınızı ve Model Kodunu Nasıl Öğrenirsiniz?

Root Yetkisi Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

QR Code Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

Umarım yardımcı olur.. Keyifli forumlar..
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..