Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 3 parti rom(firmware) & Adobe Flash player hakkında

Yardım Sever Üye
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    3
    46 mesaja 111 teşekkür aldı

3 parti rom(firmware) & Adobe Flash player hakkında

facebook müşteri hizmetleri
    beyler 3 partlı rom kurmam gerek telefonuma repartition yapmam gerek bunun için rom önerebilirmisini kaçtane rom *****diysem hepsi tek parti telefonumda flash sorunu var http://hizliseyretizle.com/hizli-sey...ce-dublaj.html Örneğin bunu izlemeye kalktıgımda flash player bi süre oynatıyor sonra donup kalıyor chainfire kernel denedim sonuç olumsuz chainfire 3d uygulaması ile sürücüleri değiştirdim sonuç bi süre olumlu sonra olumsuz siyah kernel denedim onda olumlu sonuç aldım ancak bundada Turkey 2012 June 4.0.4 I9300XXBLFB bu sürümü desteklemiyor bu romu kurdugumda sadece kernel yüklenmiş gibi gösteriyor ama kernele baktıgımda yine stock kernel mevcut telefona sadece stweak gibi uygulamaları geliyor ama kernel yüklenmediğinden root olmuyor.custom rom yükledim yine olumsuz sonuç farklı bi rom *****dim ondada siyah kerneli yükledim olumlu sonuç aldım flashlarda oynatıyor ama bu defada mesajlaşma durduruldu hatası alıyorum türkiye romunu kuruyorum onda sıkıntı olmuyor ama bu rom'ada kernel olmuyor bu yüzden flash *****larda sorun yaşıyorum 3 sn oynatıyor görüntü yok ses normal gidiyor tam ekrandan çıkıyorum 2 sn görüntü var sonra yine donuyor.3 partlı rom ile sıfırdan bir kurulumla sorunumun düzeleceğini sanıyorum S kullanıcısıyken tek parti romlarda karşılaştığım sorunlarda 3 partili romlarla sorunlarım hep düzelmişti umarım bundada düzelir.

Gold Üye® moonlight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    758
    1,857 mesaja 3,415 teşekkür aldı
    Baktim XXALE8 Turkiye ilk romu 3 partili onu kurdun mu?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yardım Sever Üye
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    3
    Turkey 2012 May 4.0.4 I9300XXALE8 I9300OJVALE7

http://www.hotfile.com/dl/159513110/...7_TUR.zip.html

bu ise evet *****dim oda tek parti malesef sendeki hangisi acaba?

Konu ariza tarafından (25.Temmuz.2012 Saat 04:37 ) değiştirilmiştir.

Ettiği Teşekkür
    758
    Alıntı ariza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Turkey 2012 May 4.0.4 I9300XXALE8 I9300OJVALE7

http://www.hotfile.com/dl/159513110/...7_TUR.zip.html

bu ise evet *****dim oda tek parti malesef sendeki hangisi acaba?

buradan *****ebilirsin https://hotfile.com/dl/156320160/eb4...7_OJV.zip.html

Yardım Sever Üye
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    3
    bu link nerden aldın acaba samfirmwareden bulamadım belki yenı sürümün 3 partilisi vardır.

Ettiği Teşekkür
    758
    bu link nerden aldın acaba samfirmwareden bulamadım belki yenı sürümün 3 partilisi vardır.
    link adresini başka bir forumdan aldım buraya yazıp uyarıda alamam doğrusu... cihazı ilk aldığımda pc ye *****diğim cihazımın üzerindeki rom dur, dostum güvenmiyorsan sen bilirsin, kolay gelsin
    Konu moonlight tarafından (26.Temmuz.2012 Saat 08:17 ) değiştirilmiştir.

Yardım Sever Üye
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    3
    konunun güvenle alakası yok GPUdan süpeleniyorum GPU sorunluysa cihazı değiştireceğim.

Deneyimli Üye fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ANKARA
    Ettiği Teşekkür
    23
    70 mesaja 91 teşekkür aldı
    beyler 3 partlı rom kurmam gerek telefonuma repartition yapmam gerek bunun için rom önerebilirmisini kaçtane rom *****diysem hepsi tek parti telefonumda flash sorunu var http://hizliseyretizle.com/hizli-sey...ce-dublaj.html Örneğin bunu izlemeye kalktıgımda flash player bi süre oynatıyor sonra donup kalıyor chainfire kernel denedim sonuç olumsuz chainfire 3d uygulaması ile sürücüleri değiştirdim sonuç bi süre olumlu sonra olumsuz siyah kernel denedim onda olumlu sonuç aldım ancak bundada Turkey 2012 June 4.0.4 I9300XXBLFB bu sürümü desteklemiyor bu romu kurdugumda sadece kernel yüklenmiş gibi gösteriyor ama kernele baktıgımda yine stock kernel mevcut telefona sadece stweak gibi uygulamaları geliyor ama kernel yüklenmediğinden root olmuyor.custom rom yükledim yine olumsuz sonuç farklı bi rom *****dim ondada siyah kerneli yükledim olumlu sonuç aldım flashlarda oynatıyor ama bu defada mesajlaşma durduruldu hatası alıyorum türkiye romunu kuruyorum onda sıkıntı olmuyor ama bu rom'ada kernel olmuyor bu yüzden flash *****larda sorun yaşıyorum 3 sn oynatıyor görüntü yok ses normal gidiyor tam ekrandan çıkıyorum 2 sn görüntü var sonra yine donuyor.3 partlı rom ile sıfırdan bir kurulumla sorunumun düzeleceğini sanıyorum S kullanıcısıyken tek parti romlarda karşılaştığım sorunlarda 3 partili romlarla sorunlarım hep düzelmişti umarım bundada düzelir.
    dostum senın telde sorun fırmware ı yuklerken tek dosyada olsa mutlaka pıt gostermen gerekıyor ve re partıtıon secenegınıde ısaretlıyıp yuklemen gerekıyor senın demek ıstedıgın 3 dosyada bunları yapıyordun ama s3 telefonlarda tek dosya 3 dosya farketmıyor hepsındede pıt re part. secıp yuklemen gerekıyor yoksa tel bıyerden sonra degısık sekılde hatalar verıyor bılıyorum fırmware bolumunde 3 dosya cıkarsa pıt ve re part ısaerlelecek eger tek dosya cıkarsa bunlara gerek yok sadece pda gosterıp yukleyın denmıs ama maalesef bu sekılde yukleme s3 ıcın gecerlı degıl yoksa tel bı yerden mutlaka hata verıyor ya durduruldu hatası verıyor ya ekranda bır secenek calısmıyor ya hepsı calısıyor ama root olmus gıbı gozukup root olmuyor v.s yanı mutlaka bı yerden hata alırsın sana tavsıyem son cıkan surumu yukle ama pıt ve repart secenegınıde uygulayıp yukle sorunun kalmaz

Yardım Sever Üye
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    3
    onuda yaptım hala durum eskisi gibi

Gold Üye® aXXo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Ettiği Teşekkür
    318
    664 mesaja 1,310 teşekkür aldı
    Alıntı fatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum senın telde sorun fırmware ı yuklerken tek dosyada olsa mutlaka pıt gostermen gerekıyor ve re partıtıon secenegınıde ısaretlıyıp yuklemen gerekıyor senın demek ıstedıgın 3 dosyada bunları yapıyordun ama s3 telefonlarda tek dosya 3 dosya farketmıyor hepsındede pıt re part. secıp yuklemen gerekıyor yoksa tel bıyerden sonra degısık sekılde hatalar verıyor bılıyorum fırmware bolumunde 3 dosya cıkarsa pıt ve re part ısaerlelecek eger tek dosya cıkarsa bunlara gerek yok sadece pda gosterıp yukleyın denmıs ama maalesef bu sekılde yukleme s3 ıcın gecerlı degıl yoksa tel bı yerden mutlaka hata verıyor ya durduruldu hatası verıyor ya ekranda bır secenek calısmıyor ya hepsı calısıyor ama root olmus gıbı gozukup root olmuyor v.s yanı mutlaka bı yerden hata alırsın sana tavsıyem son cıkan surumu yukle ama pıt ve repart secenegınıde uygulayıp yukle sorunun kalmaz
    Ben ilk çıktığı günden beri XXBLFB sürümü pit olmadan ve re-partition kısmı işaretli olmadan kullanıyorum ve bir tek hata almadım, aksine tek parçalı romu pit ve re-partition kısmı seçili olarak gösterdiğinizde yükleme esnasında yada yükledikten sonra açılışta hata almanız mümkün. Bu tek parçalı rom yüklemeyi bütün geliştiriciler böyle tarif ediyor.