Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ücretsiz Oyun İndirebileceğim Güvenilir Bir Site

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    6
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Ücretsiz Oyun İndirebileceğim Güvenilir Bir Site

facebook müşteri hizmetleri
    Arkadaşlar merhaba.Google Play Store dışında pek fazla uygulama *****meyin diyorlar ama telefona antivirüs vs. *****dim bazı oyunların mobil versiyonunu *****mek istiyorum ancak araştırmama rağmen düzgün bir site bulumadım.Bildiğiniz bu tür şeylerin *****ildiği(mobil için) siteler varsa paylaşabilirseniz çok memnun olurum.İyi forumlar..

Gold Üye®
    Nereden
    Stockholm
    Ettiği Teşekkür
    439
    1,450 mesaja 3,139 teşekkür aldı
    Alıntı `Shadow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba.Google Play Store dışında pek fazla uygulama *****meyin diyorlar ama telefona antivirüs vs. *****dim bazı oyunların mobil versiyonunu *****mek istiyorum ancak araştırmama rağmen düzgün bir site bulumadım.Bildiğiniz bu tür şeylerin *****ildiği(mobil için) siteler varsa paylaşabilirseniz çok memnun olurum.İyi forumlar..
    Zaten diger sitelerde olan hersey Google Play uzerinde bulunmakta ne kadar site varsa butun uygulamalari Google Play'den almaktadir. Bu yuzden siz Google Playden sasmayin derim. Ek olarak *****diginiz uygulamalar guncelleme aldigi icin baska bir markete ihtiyaciniz olmaz bana göre..
    [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B][CENTER]

Kalbi kırdıktan sonra gelen özür, doyduktan sonra sofraya gelen tuz gibidir; ihtiyaç kalmaz..

Benim Olmazsa Olmaz Uygulamalarım Dev Liste

Yeni Android juveekrem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    Illegal paylasimlara yol göstericek bilgileri buradan paylasamazsiniz.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    Konu tokayto tarafından (25.Temmuz.2012 Saat 18:30 ) değiştirilmiştir.