Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: samsung galaxy i 9000 yurtdışından aldım

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

samsung galaxy i 9000 yurtdışından aldım

Öncelikle bu forum açan ve yöneticilerine teşşür ederim. benim gibi teknoloji özürlü biri yurtdışından samsung galaxy i9000 getirtiyor ve kullanmayi öğrenmeye çalişiyorum netten baktıgım *****larla.. ilk sorum yurtdışından gelen telefonomuna root atmam gereklimi? androit markete girebilirmiyim. tşk ederim şimdiden

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Hayır Android MArket yüklü gelir. Eğer yüklü değilse sitemizde Firmware konusu mevcut oradan yeni versiyonu yükelyebilirsiniz.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Hımm teşşekkür ederim bilal. bakalım telefon cumartesi elime gececek kullanmayi öğrenecezz. telefon rom atmak var ne işe yarar rom sadece telefonun hızlı çalışması içinmi gerekli?

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    ROM dediğimiz şey aslında telefonun işletim sistemidir ve mevcut telefonunuzun romundan memnun değilseniz onu farklı bir romla değiştirmeniz mümkün.. Yurtdışından alındıysa (ben de yurtdışından aldım) Android Market yüklü olarak gelecektir.. Root yapıp yapmamak da sizin insiyatifinize bağlı bir durum..
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..

5. Onur Şanlı üyemize teşekkür edenler:

andromedia (30.Mart.2012)

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı Lazanyeah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ROM dediğimiz şey aslında telefonun işletim sistemidir ve mevcut telefonunuzun romundan memnun değilseniz onu farklı bir romla değiştirmeniz mümkün.. Yurtdışından alındıysa (ben de yurtdışından aldım) Android Market yüklü olarak gelecektir.. Root yapıp yapmamak da sizin insiyatifinize bağlı bir durum..
    teşşekkür ederim acıklaman için lazanyeah. anlamadığım konuda telefonda bulunan romlar neden yeterli gelmiyor. oyun içinmi veya uygulumalar içinmi değiştillir romlar. Bide Firmware var onu yüklemenin faydaları neler tam anlamıyla kavrayamadım.
    kusura bakmayın ben biraz teknoloji özürlüyüm ondan çok soru sorup kavramaya çalışıyorum.

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    Romların yeterli gelmemesi gibi bir durum söz konusu değil sadece Türkiye için üretilen modellerde Türkiye'de yasak olduğu için Romun yani "firmware" in içerisinden Android Market ve ******* Client çıkartılıyor.. Eğer ki siz cihazınızı Türkiye'den almış olsaydınız Android Market'e erişebilmek için mevcut Türkiye firmwareinizi Android Market'in içerisinden çıkarılmamış olduğu yurtdışı firmwarelerini yüklemeniz gerekecekti..
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    hımm. teşekkür ederim lazanyeah. az önce yahoo messengır kullanarak almanya ile kameralı sohbet yaptık telefon üzerinden kamera ve ses gayet iyiydi.. skype ses ama görüntülü konuşma yok galiba.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    ben de yurtdışı t mobile cihaz sahibiyim.türkçe program yüklendiğinde bazı hatalar veriyor. önerisi olan var mı?

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    merak ediyorum neden market Turkiye'de yasakli ?

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı pcman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merak ediyorum neden market Turkiye'de yasakli ?
    Google'ın Türkiye'de hizmetlerini uygulayabilmesi için vergi ödemesi gerekiyor. 2007-2008 yıllarında Google'ın adSense hizmeti için 78 Milyon Dolar vergi kesildi. Bunu ödemeyi reddeden Google bugünlere kadar ülkemizde resmen hizmet veremedi. Nihayet torba yasa affından yararlanıp ödemeye başlamış. Yakında Android Market'in resmen türkiye'de aktif olabileceğini söyleyebiliriz.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu