Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Beats samsung icin varmi ?

Yeni Android
    Nereden
    Nederland
    Ettiği Teşekkür
    3
    6 mesaja 23 teşekkür aldı

Beats samsung icin varmi ?

facebook müşteri hizmetleri
    Arkadaslar basliktaki gibi samsung s3 icin htc deki beats uygulamasi port edildidimi yani istedigim s3 ten beats kullakliklarla en verimli sekilde yararlanmak.

Android® Titan® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    815
    689 mesaja 774 teşekkür aldı
    Programlama bölümünde bu işi görebilecek bir konu vardı son zamanlarda açılmış olan. Onu bir araştırın isterseniz.
    Ne anlatırsan anlat, anlattığın
    karşındakinin algıladığı kadardır-
    Mevlana

Yeni Android
    Nereden
    Nederland
    Ettiği Teşekkür
    3
    Alıntı Titan® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Programlama bölümünde bu işi görebilecek bir konu vardı son zamanlarda açılmış olan. Onu bir araştırın isterseniz.
    Hemen bakiyorum hocam .

Verstuurd van mijn GT-I9300 met Tapatalk
    Arkadaslar , hepinizden ozur dilerim cunku yurt disi egitimimden dolayi forumlara bakamiyorum malesef, bu yuzden yeni basliklarda acamiyorum. tekrar herkezden ozur dilerim en yakin surede tekrar sizlerle gorusmek uzere.

Yasin Kucuk

Yardım Sever Üye plazma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    13
    52 mesaja 69 teşekkür aldı
    Sadece beats provrami dil donanimsalda bir olay o bildigim kadari ile kulakligo olmadan bile htclerden keyif alamazsin s3 te yok o malesef portta olsa sadece program pek bi isine yatamaz.

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    Tesekkur etme ne olur, arastir ogren seninde olur .
    Buradaki tum paylasimlarim yardim amaclidir, lutfen forumdaki uyeler om vs ile iletisim kurup yardim istemesinler forumda sorun eger bildigim bir konu ise cevap verilrim.
    Full brick half brick ok. mevcut boxlar : Spt, Z3x, Octopus, Riff Box, UNI, Cyclone, Mxkey, Setool, Gpg, FuriousGold (fullactive), Volcano, BST........vs

Yeni Android
    Nereden
    Nederland
    Ettiği Teşekkür
    3
    Alıntı plazma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece beats provrami dil donanimsalda bir olay o bildigim kadari ile kulakligo olmadan bile htclerden keyif alamazsin s3 te yok o malesef portta olsa sadece program pek bi isine yatamaz.

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    Iste kulaklik var hocam onla muzik dinlemeye alistigim icin diger kulakliklar cok dandik geliyor ama sonuna kadar faydalanip maximium verim almak istiyoeum muzik konusunda

Verstuurd van mijn GT-I9300 met Tapatalk
    Arkadaslar , hepinizden ozur dilerim cunku yurt disi egitimimden dolayi forumlara bakamiyorum malesef, bu yuzden yeni basliklarda acamiyorum. tekrar herkezden ozur dilerim en yakin surede tekrar sizlerle gorusmek uzere.

Yasin Kucuk