Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Android Market'ten Ücretli Uygulama Almak?

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Post Android Market'ten Ücretli Uygulama Almak?

selam arkadaslar. Bende 10" android 2.2 tablet pc var. Android marketten Navionics deniz haritasi yüklemeye kalktıgımda. Google hesap istiyor. Sonra da bu hespla ilişkilendirilmiş hic bir android telefon yok diyor. Neden ben sisteme üceretli olarak bile bu haritayı yükleyemiyorum neden böyle bir mesaj geliyor bana. İlişkilendirlme nerde yapılacak bilen arkadaş varmı. Teşekkürler
    Konu Bilal Akgunduz tarafından (18.Şubat.2012 Saat 18:16 ) değiştirilmiştir.

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı ugurgurun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar. Bende 10" android 2.2 tablet pc var. Android marketten Navionics deniz haritasi yüklemeye kalktıgımda. Google hesap istiyor. Sonra da bu hespla ilişkilendirilmiş hic bir android telefon yok diyor. Neden ben sisteme üceretli olarak bile bu haritayı yükleyemiyorum neden böyle bir mesaj geliyor bana. İlişkilendirlme nerde yapılacak bilen arkadaş varmı. Teşekkürler
    Şimdi Android Market'ten bir ürün satın almak için Google Checout hesabınızın olması gerekir. Uygulamayı satın almak istediğinizde bu hesaba ait bazı ayrıntıları girer ve satın alma işlemini gerçekleştirirsiniz. Eğer bu işlemleri Android Market Webstore üzerinden yapıyorsanız, tabletinizdeki Android Market bölgesinin ücretli uygulamaların listelendiği, USA, İngiltere gibi ülke operatörlerinden olmalıdır.

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    MarketEnabler ya da MarketAccess gibi programlarla yurtdışından bağlanıyormuşsunuz gibi görünerek telefonunuza ücretli yazılım alabilirsiniz.. Google Checkout hesabı oluşturmanız yeterli..
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    merhaba bir şey sormak istiyordum.. market enabler kullanıyorum ve telefonumu(xperia arc) kapatıp açtığımda ücretli uygulamalar sıfırlandı yani hepsi gitti.. sanırım tekrar türkiye marketine döndü ne yapmam lazım.. birde ikinci olarak google checkout hesabı aldım ancak android markette nasıl kullanıcağımı bilmiyorum işleyişi anlatabilirmisiniz yapmam gereken bir şey varmı..

Ettiği Teşekkür
    328
    Alıntı alkm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba bir şey sormak istiyordum.. market enabler kullanıyorum ve telefonumu(xperia arc) kapatıp açtığımda ücretli uygulamalar sıfırlandı yani hepsi gitti.. sanırım tekrar türkiye marketine döndü ne yapmam lazım.. birde ikinci olarak google checkout hesabı aldım ancak android markette nasıl kullanıcağımı bilmiyorum işleyişi anlatabilirmisiniz yapmam gereken bir şey varmı..
    Market Enabler tekrar açıp ayarlayın. Onun ana ekranında telefon başlayınca işlemi uygulaması için bir seçenek vardı sanırım onu da açarsınız. Android Markete girin bir uygulamayı satın almak için işlem yapın zaten size işlemler sırasında Google Checkout hesabınızı soracaktır. Bu hesaba kredi kartı eklemeniz lazım.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    google checkout hesabı alırken bir kedi kartımı verdim ancak şimdi markette paralı uygulamalar çıksa bile bastığımda bir süre hazırlanıyor uyarısından sonra (satın almaya çalıştığınız öğe bulunamadı) diyor..

Ettiği Teşekkür
    328
    google checkout hesabı alırken bir kedi kartımı verdim ancak şimdi markette paralı uygulamalar çıksa bile bastığımda bir süre hazırlanıyor uyarısından sonra (satın almaya çalıştığınız öğe bulunamadı) diyor..
    Market bölgenizi değiştirmeniz lazım. Türkiye'de Android Market resmen hizmet vermiyor. Bunun için cihazınızı rootlamalı ve Market Access gibi bir uygulamayla bölgenizi USA olarak değiştirmelisiniz.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    yaa ilginç olan =) telefonum rootlu ve market enabler kullanıyorum.. =) sorun şu ki kendi kendine bir an için sanırım türkiye marketine döndü paralı uygulamalarda gözükmüyordu şimdi paralı uygulamalar gözükse bile ismini arattığımda çıkmıyor buna bedava olan GT+ da dahil... =) eskiden arattığımda çıkıyordu.. =) sanırım en güzeli birazdaha beklemek tam olarak US T-Mobile olmadı sanırsam.. ama yapmam gereken bir şey varsa lütfen söyleyin.. şimdiden teşekkürler..

Ettiği Teşekkür
    328
    yaa ilginç olan =) telefonum rootlu ve market enabler kullanıyorum.. =) sorun şu ki kendi kendine bir an için sanırım türkiye marketine döndü paralı uygulamalarda gözükmüyordu şimdi paralı uygulamalar gözükse bile ismini arattığımda çıkmıyor buna bedava olan GT+ da dahil... =) eskiden arattığımda çıkıyordu.. =) sanırım en güzeli birazdaha beklemek tam olarak US T-Mobile olmadı sanırsam.. ama yapmam gereken bir şey varsa lütfen söyleyin.. şimdiden teşekkürler..
    Yeni marketi yükleyince bende de öyle olmuştu düzeklir.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    merhabalar.. htc hd2 tlefonum var ve adroid i kvk da yüklettiğim için onların mail adresine üzerine kayıtlı ve onu kaldıramıyorum ve onun için de marketandroid den cihaz bulunamadı dediği için bişey *****emiyorum yardımcı olurmusunuz....

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu