Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [FIRMWARE] Samsung Galaxy Spica için Güncel Firmware'lar ve Kurulum Detayları

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı

Post [FIRMWARE] Samsung Galaxy Spica için Güncel Firmware'lar ve Kurulum Detayları

Samsung'un ilk Android telefonlarından olan Galaxy Spica için Firmware dosyaları ve kurulum detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Firmware'lara geçmeden önce;

Firmware yükleme işlemleri risk taşımaktadır. Telefonunuzda kurulum ve kurulum sonrası sorunlarla karşılaşmamak için adımları doğru anlayıp, uygulayın. Adımları doğru uyguladığınız halde karşılaşabileceğiniz sorunlardan tamamen siz sorumlusunuz.

Samsung Galaxy Spica FIRMWARE Dosyaları

Build:I570EXXJH7 - En Güncel FIRMWARE Dosyası

Build:I5700XXJH6

Build:I570EXXJH1

Build:I570EXXJG3

Build:I570EXXJG2

Build:I570EXXJF2

Build:I570EXXJE4

Samsung Galaxy Spica'nıza Firmware yükleyebilmek için bazı dosyalara ihtiyacınız var. Dosyaları buradan *****in. İndirdiğiniz zip dosyasının içerisinden; .ops dosyası ve Odin Multiloader programı çıkacak. .ops uzantılı dosya yükleme sırasında OPS bölümüne atanacaktır. İstediğiniz Firmware ve gerekli dosyaları *****dikten sonra aşağıdaki adımları takip edin.

1. Telefonunuzu bilgisayara USB kablosu ile bağlayın. Yüklemeye başlamadan önce; Settings/SD Card and Phone Storage/Factory Reset ya da Ayarlar/SD Kart ve Telefon Hafızası/Fabrika Ayarlarına Dön menülerini takip ederek telefonunuza Hard Reset atın. Böylece bütün bilgilerinizi silmiş olacağınızdan dolayı yükleme öncesi telefonunuzun Backup'ını almanızı öneriyoruz.

2. Odin Multiloader programını açın. spica.ops dosyasını OPS bölümüne yerleştirin.

3. Firmware klasörünün içinden çıkan dosyalara göre;

3a. Eğer sadece .tar uzantılı dosya çıkarsa PDA bölümünden seçin.

3b. Eğer dosya isimlerinin sonu; PDA, Bootloader, CSC, Phone olan zip dosyaları çıktıysa bu isimlere göre program üzerine yerleştirin.

4. Telefonunuzu kapatıp; Ses Kısma + OK + Kapama butonlarıyla FIRMWARE Moduna alın.

5. Program üzerindeki "Option" kısmında; Auto Reboot ve Protect OPS ayarlarının işaretli, Reset Time'in 300'e ayarlı olduğundan emin olun.

6. Start butonuna basarak yükleme işlemini başlatın.

7. Telefonunuz düzgün bir şekilde açıldıysa Firmware'ınızı düzgün şekilde yüklemişsiniz demektir.

Görüş, öneri ve sorunlarınız için lütfen yorum bırakın.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    selam arkadasım yazdıklarını aynen yaptım ama telefon açılmadı..killed time diye yazı geldi en son öylece kaldı..telefon açılmıyor napabilirim acilen..bide dovnload moduna ses kısma+kamera+ kapama tusları gecirmiyomu....ses kısma+ok+kapama olmuyor..baska eksık bişey varmı acil cevap bekliyorum tel gittiiii

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı mesut46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadasım yazdıklarını aynen yaptım ama telefon açılmadı..killed time diye yazı geldi en son öylece kaldı..telefon açılmıyor napabilirim acilen..bide dovnload moduna ses kısma+kamera+ kapama tusları gecirmiyomu....ses kısma+ok+kapama olmuyor..baska eksık bişey varmı acil cevap bekliyorum tel gittiiii
    Benim çevirdiğim Samfirmware.com rehberinde aynen böyle yazıyordu. Telefona yazılım yükleme sırasında anormal bir durum oluştuğundan dolayı yükleme başarılı bir şekilde tamamlanmamıştır. Eğer hiçbir şekilde tepki vermiyorsa teknik servise ya da bir telefoncuya götürüp brick olayını düzelttirin. Yoksa sizin yapabileceğiniz birşey yok.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    öylemi.....ama ben düzelttim tekrar yaptım farklı bi şekilde..xxjh7 yükledim...aldıgın site yanlış yazmış hocam bence düzelt sen onu....ayrıca odin4.03 olmadan yüklemiyor..odin 4.17 yükleme yapmıyor bilginize.........

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Odin multi downloader 4.16 ile yükleme yapmadı galiba yani samsung yazısında kaldır telefon res atıp tekrardan başlamadı şimdi 4.03 ile deneyeceğim bakalım onla olacakmı

Bu Konu için Etiketler