Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Htc one V şarj sorununa ÇÖZÜM

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    9
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

Htc one V şarj sorununa ÇÖZÜM

Bu yöntem %40-50 arasında batarya ömrünü arttırıyor.(Benim HTC one V normal kullanımla (10 saat gidiyordu) şimdi 30 saat gidiyor.

1.Telefonunuz açık konumdayken tam dolup yeşil led yanana kadar şarj edin.
    2.Telefonu şarjdan çıkarın ve kapatın.
    3.Telefonunuz kapalı konumdayken tekrar şarja takın ve yeşil led yanana kadar bekleyin.
    4.Yeşil led yandıktan sonra şarjdan çıkartın ve telefonu açın.
    5.Telefonun tamamen açılıp kullanılabilir hale gelmesini bekleyin(pin kodunu girin,şebekeyi falan bulsun) ve telefonu tekrar kapatın.
    6.Telefon kapalıyken tekrar şarja takın ve yeşil led yanana kadar bekleyin.
    7.Yeşil led yandıktan sonra telefonu şarjdan çıkarın.Kalibrasyon tamamlanmıştır.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    arkadaş sen nasıl buldun bu sistemi.. daha denemedim ama deniyicem ben de bugün aldım cihazı.Ram kullanımı hakkında önerebiliceğin birşeyler var mı ya da başka birşey olsun şöyle yap böyle yap diyeceğin ?

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    9
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Bende internette buldum o işlemi bende işe yaradı. ayarlar uygulamalar kısmında çalışanlara gelip sağ üstte menü ye tıklayip ordan ön belleğe alınan işlemler var onları kapattım şarjı yemesin diye .Bide ayarlar güç kısmında en altta bi seçenek var ona tıkla derim yoksa çok ağır açılıyor telefon

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    9
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Bide dışarıda arka plastk kapak güzel bulamadım internetten sipariş verdim Onuda tavsiye ederim http://urun.gittigidiyor.com/cep-tel...xfilm-59991408

Arka koruyucu kapak + 3 ekran filmi. Dışarıda 40 tl den ucuza bulamadım hepsini burdan 20 tl ye aldım.

Yeni Android ahmetondersev84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Google playde ram booster diye bir uygulama var ram i stabil yada farklı derecelerde yükseltip düşürebiliyorsun bir dene istersen...
    Çamurdan olsun HTC olsun !!

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Aynı kiliftan almıştım bende biraz geç gördüm ama sağol. Root yaptın mı telefona onu merak ettim?

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Kardeşim ben telefonu alalı 7-8 ayı geçiyor ama bu kalibre olayını denesem, pil süresi gene uzar mı ?