Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: LG GW620 android sürüm güncelleme

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Unhappy LG GW620 android sürüm güncelleme

facebook müşteri hizmetleri
    merhaba arkadaşlar konuyu doğru yere mi açtım tam bilemiyorum biraz yabancıyım k.bakmayın. Yeni bir android kullanıcısıyım ve acıkcası memnun kalmak açısından sizlere sormak istedim. Daha önce bu telefonumu 2.3 e yükseltme girişiminde bulundum fakat başarılı olamadım. Boot ekranını getiremedim ******* vs gibi yerlerden bir sürü boot ekranına getirme *****su izledim fakat denediğimde olmadı. Açıkcası bu telefona nasıl android güncellemesi uygulicam ve en iyi hangi sürüm gider bu telefona. Gerçekten hayal kırıklıgına ugradım ve bunun ne demek oldugunu bilen bilir. Çok fazla araştırdım yine yapamadım 1.5 aydır alet elimde ve sadece alo demeye yarıyor. Yardım edebilcek olan varsa cok ama cok sevinirim şimdiden çok teşekkürler.. Bu arada telefonun sürümü android 1.5 karnel sürümü 2.6.27 yazılım sürümü GW620-V10h

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Cihazınıza Android 2.3 vbersiyonu güncellemesi yayınlandıysa bunu LG'nin bir yardımcı program ıvar onunla yükleme yapabilirsiniz. İsmini bilmiyorum araştırırsanız bulursunuz.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    o yardımcı programıyla hiç birşey olmuyor. Görünürde sadece update ediyor ama hiç bir işe yaramıyor. Zaten mesajımda fazlasıyla araştırma yaptığımı söyledim. sadece bu işi tamamiyle bilen biri varsa ondan yardım istiyorum. Boot ekranını bulamadım ve yapamıyorum. Belkide boot ekranını çözsem gerisini kendim getiricem ..