Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Beyaz ekranda titreme

Yeni Üye
    Nereden
    Edirne
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Beyaz ekranda titreme

arkadaşlar telefonum beyaz ekrandayken titreme oluyor. diğer renklerde yok. bu sorun sizde de var mı? yoksa normal mi?

Yeni Android
    Nereden
    türkiye
    Ettiği Teşekkür
    4
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı babay22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar telefonum beyaz ekrandayken titreme oluyor. diğer renklerde yok. bu sorun sizde de var mı? yoksa normal mi?
    aynı sorun bendede oluyor parlaklıgı kısınca daha belirgin oluyor

Yardım Sever Android emrahsgs3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ANTALYA/MURATPAŞA
    Ettiği Teşekkür
    58
    39 mesaja 43 teşekkür aldı
    Alıntı babay22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cihazı tetrar bi restore yapmakta fayda var,eğer hala aynı sorunu veriyorsa,garantiliyse mutlaka teknik servise gönderin.ekran titremeleri ciddi problemler çıkarabiliyor.
    ANTALYANDROİD 07

TEŞEKKÜR EDERİM,YAZMAK YERİNE BUTONUNU KULLANINIZ.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    bahsettiginiz durum bende de var. genelde beyaz arka plan yada beyaza yakin arka planda telefonu tus kilidinden actigimda ufak sanise seklinde gerceklesen titreme oluyor geciyor 2 aya yakin suredir kullaniyorum sorun cikmadi genel telefon kullaniminda da hicbir problem yok ve baska sekilde titremede mevcut degil sadece kiliti acarken sanise seklinde yapiyor o kadar..

parlaklik dusuk oldugunda daha cok belli oluyor..

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Fthylmz isimli arkadaşımın da belirttiği aynı durum bende de mevcut sadece bnim her zaman olmuyor olduğu zaman da birkaç dakika sürüyor ondan sonra kendiliğinden düzeliyor. Servise götürdüm yazılımdan kaynaklanıyor deyip tekrar yazılım yüklediler ama sorun devam ediyor. Ben de üstüne düşmedim daha ama emrah arkadaşım ekran titremeleri ciddi sorunlara neden olabilir diyor ne gibi mesela şimdiden teşekkür ederim

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    bendeki dakika olarak surmuyor sanise seklinde cok kisa bianda oluyor ama yani fabrika hatasimi nedir anlamadim.ustelik servis yazilim yukleyin demis arkadasa. ben tum gerekli guncellemeri vs yukledim cihaza sorun duzelmedi. duzelicek gibide durmuyor telefon kullanminda asla bir problem cikarmiyor bende bir servise gostericem olmazsa unutucam gidicek...yapicak bisey yok galiba..

Gold Üye® moonlight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    758
    1,857 mesaja 3,415 teşekkür aldı
    Firmware konusundan LFB Ingiltere orjinal romunu yukleyip deneyin

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    [fthylmz;149050]bendeki dakika olarak surmuyor sanise seklinde cok kisa bianda oluyor ama yani fabrika hatasimi nedir anlamadim.ustelik servis yazilim yukleyin demis arkadasa. ben tum gerekli guncellemeri vs yukledim cihaza sorun duzelmedi. duzelicek gibide durmuyor telefon kullanminda asla bir problem cikarmiyor bende bir servise gostericem olmazsa unutucam gidicek...yapicak bisey yok galiba..

Ben de artık durumu kabullendim ama ileride daha kötü bir olayla karşılaşır mıyım diye düşünüyorum bi de emrah arkadaşım ciddi sorunlar olabilir deyince açıkçası biraz canım sıkıldı yoksa benim de kullanımımda bir sıkıntı teşkil etmiyor

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Arkadaşlar telefonu bugün servise verdim bakalım ne olacak, açıkçası soğudum daha 2 aylık telefon servis elemanı ön panel falan dedi ama araştırıyorlar sonucu yazarım.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı Hayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar telefonu bugün servise verdim bakalım ne olacak, açıkçası soğudum daha 2 aylık telefon servis elemanı ön panel falan dedi ama araştırıyorlar sonucu yazarım.
    benim artik gozume takilmiyor ama ciddi bir sorunsa bende veririm servise benim cihazda 2 aylik senden sonucu bekliyorum hocam..

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu