Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Galaxy S genel bilgiler!

Yeni Üye
    Nereden
    maden
    Ettiği Teşekkür
    3
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

Galaxy S genel bilgiler!

İyi forumlar herkese ben de yeniyim S konusunda yeni aldım.Oncelıkle problem dıye nıtelendırebılecegım ve uzun zamandır kullanan arkadasların yardımlarına ıhtıyacen bı kac sorum olacak...
    Oncelıkle ekranın cok fazla ısınması normal mı 50 derece falan uygulamayı atıyorm 10 dk calıstırmısssıınız ya da H üzerinden internet? bu normal mı sonra gerı dusuyo sıcaklık
    bı suru uygulama yukleyebıldım kasma yok fakat bu ekran sıcaklıgı olayı benım canımı sıktı bazen de ıslemcıde cok fazla ısınma oluyo bunlar normal mı?
    turkcellden aldm acılıs ve kapanıs sesı canımı cok sıkıyo garantı dısı kalmadan kaldırma olanagı var mı?
    Gingerbread yuklu arklar Froyo ile en barız farkı nedir gecilmeli midir?
    simdiden herkese tesekkur ederım bır de fazla kullanımda bataryası 1 gunden fazla gıden arkadas var mı varsa custom rom kullanmadan cozumu var mıdır
    sımdıden herkese tesekkur ederım

ayrıca 3 tus problemı dısında Galaxy S ler ıcın dıkkat etmem gereken baska bı husus var mıdır?

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    Oynadığım oyunlarda Galaxy S'imin kamerasının hemen sağ kısmının (işlemcinin bulunduğu bölge) ısınması olayına şahit olmuştum çok fazla yadırganacak bir durum olduğunu sanmıyorum.. Fakat bu ısınma aşırı derecede ve el yakmaya kadar gidiyorsa mutlaka cihazınızla birlikte satın aldığınız yere başvurunuz..

Açılış kapanış sesini cihaza farklı bir rom yüklemeden değiştiremezsiniz.. Samsung bildiğim kadarıyla rom yüklemelerinde cihazı garanti dışı bırakmıyor ama tam olarak emin değilim.. Emin olmak için lütfen 444 77 11 numaralı Samsung Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçiniz..

Froyo ile Gingerbread'in farklarına gelirsek öncelikle şu her zaman kabul görür ki en güncel - stabil olması şartıyla - işletim sistemi en iyi ve en gelişmiş işletim sistemidir.. O bakımdan da Gingerbread birçok yönden Froyo'dan çok daha iyi bir işletim sistemidir.. Farklılıkları tam olarak merak ediyorsanız forumda ayrıntılı anlatım hazırladığım konuyu okuyabilirsiniz:

Dünden Bugüne Android Rehberi ve Sürüm Adlarının Anlamları

Telefonumun bataryası 3 gün çok rahat bir biçimde gidiyor fakat Galaxy S'i nasıl kullanacağınızı bilmezseniz cihazınızı günde 2 kez şarj etmek zorunda bile kalabilirsiniz.. Custom Romların bazıları batarya ömrü konusunda çok ciddi artışlar sağlamaktadır..
    3 gün nasıl gittiğini soracak olursanız da;

Daha yüksek MAh değerine sahip bir batarya [MaxPower bataryaları ya da en azından i9003 bataryası(1650MAh)] + Darky's Extreme Edition v9,5 Custom ROM + Dark Kernel 1.4 + Advanced Task Killer uygulaması..

Benim izlediğim yöntem budur ve oldukça da etkilidir.. Evet, oldukça zahmetli ve tecrübe isteyen işlemler ama bana kalırsa elinizdeki cihazdantam performans almak istiyorsanız da yapılması gerekenler

3 Tuş problemi konusunda dikkat edilmesi gereken herhangi bir husus yok.. 3 Tuş fonksiyonunuz çalışıyor mu?
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..

Yeni Üye
    Nereden
    maden
    Ettiği Teşekkür
    3
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    tesekur ederım cevap oldukca muazzam samsungu aradıktan sonra foruma gerı donecegım

Aktif Android
    Nereden
    Türkiye
    Ettiği Teşekkür
    6
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Kaç ay geçmiş sonuç yok .D