Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İncredible-S 3G'yi Desteklemiyormu?

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Question İncredible-S 3G'yi Desteklemiyormu?

Aveadan 3G internet paketlerini incelediğimde "Cihazınız 3G'yi Desteklemiyor" diye uyarı alıyorum. İncredible-S 3G'yi desteklemeyen modeller arasında yer alıyor. Bu aveadan kaynaklanan bir sorunmu acaba? Bu konuda yardımcı olurmusunuz? Teşekkürler..

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    Bu belki Avea'nın verdiği destekle de alakalı olabilir fakat bildiğim şöyle birşey var ki o da cihazınızın 3G görüntülü görüşmeyi desteklemediği..
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Selam arkadaşım sana konu ile ve şirket ile bazı detaylar vereyim avea ile neredeyse davalık olacağım.. adamlara etmediğim hakaret etmediğim küfür kalmadı ve hala şikayet etmeme rağmen bir üst düzey yetkilinin bana geri dönüş yapmadığınıda bildireyim..

Arkadaşlar avea dan kanpanya ile incredible s aldım ve 24 ay taahhüt ettim o güne geri dönsemde ellerim kırılsada avea dan almasaydım bu hizmeti(telefondan memnunum.) adamların ağzı burnu yalan dolan içersinde 1 gb kotalı internet veriyorlar. telefondan ilk günlerde 3g ile bağlanıyordum ve sorun yoktu bir süre sonra bi yavaşlama hissettim aradım avea müşteri hizmetlerini bölgesel bir sorun olduğunu söylediler eyvallah dedim kapattım daha sonraları edge hızında bağlanmaya başladım, (benim bildiğim edge, 3g den daha hızlı yada yanlış biliyorum.) 3g arar oldum sayfalar açılmıyor yada açılması için en az 15 sn bekliyorum. tekrar aradım müşteri hizmetlerini her aradığımda en az 15 dk telefonda bekletiyorlar bu arada!!! edge daha hızlıdır sizin bölgenizde bir sorun vardır? kontrol edelim telefonunuzu kapatın açın resetleme yaptık gibi çeşitli varyasyonlar yapıldıktan sonra her defasında.. bu arada bölgenizde sorun vardır dedikleri bölge İSTANBUL'un göbeği MECİDİYEKÖY kalktım nişantaşında avea genel müdürlüğünün önüne orda sayfalara bağlanma yine aynı, aradım bana klasik olarak bölgesel problem dedi açtım ağzımı yumdum gözümü tabirini uyguladım genel merkezinizin önünde demi bölgesel arıza be kardeşim.. son 1 haftadır hsdpa ile bağlanıyorum sözde 3.5g miş ama yinede yavaş arkadaşlar yani anlayacağınız avea nın interneti YAVAŞ.. çıksın bir tane yetkilisi karşıma dinlesin telefon kayıtlarımı bulunduğum bölgeyi incelesin bana izah etsin bu yaşadıklarımı..

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Birde telsiz kullanım bedeli alıyorlar 1,1 tl ! İnternet yavaşlığı, Ankara' nın göbeğinde bile çekmeme durumu ve sürekli ekstra ücretler yüzünden avea hattımı bugün kırdım ve rahatladım!