Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: usb kablosu ile pc görmüyor / şarj etmiyor

Yeni Üye
    Nereden
    Turkiye/ İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

usb kablosu ile pc görmüyor / şarj etmiyor

facebook müşteri hizmetleri
    Arkadaşlar merhaba,

Hiç bir sorun yokken bu akşam şöyle bir sorunla karşılaştım. Telefonumu pcye usb kablosu ile bağladım. Tatilde olduğum için usb ile bağlayıp telefonun 3Gsi ile pcden internete giriyorum. Bildiğiniz gibi bunu yaparken telefon şarj da oluyor. Fakat telefonun batarya simgesinde şarj olma görünmedi ve bellek olarak da pc görmedi. Ardından normal şarj aletine taktım şarj olmadı. Telefonu kapadım, kapalı iken şarj aletini taktım şarj oluyor, o halde açtım ve şarj olmaya devam etti. Ardından pcye bağladım yine görmedi. Telefonu kablo takılı halde kapadım, baktım pcden şarj ediyor açtım yine bağlanmıyor pcye. Şarj da olmuyor.

Kısaca normal şarj etmek için telefonu açıp kapamam gerekiyor pcde ise kapalı iken şarj oluyor açıkken hiç bir haraket yok.

Donanımsal bir sorun olduğunu sanmıyorum öyle olsa hiç şarj olmazdı. Kapatıp açınca şarj olabildiğine göre yazılımsal bir sorun var, bir bilginiz var mı bu konuda?

Gold Üye® mozug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Ettiği Teşekkür
    41
    688 mesaja 866 teşekkür aldı
    Biostan usb veri ve batarya kullanım alışveri açıkmı onu kontrol edin.

SGS+ Tapatalk MCMV
    Yeni Başlayanlar İçin Yararlı Bilgiler <---------- Bir Kere Okuyun En Azından.

AHLAKINIZ İKİ YÜZLÜYSE, ADALETİNİZDE İKİ YÜZLÜ OLUR

Yeni Üye
    Nereden
    Turkiye/ İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    onda bir sıkıntı yok. sıkıntı nedir ben de anlamadım mesela iki saat önce telefonu takınca pcye çalışıyordu ama şimdi denedim yine çalışmıyor. ilginç

Gold Üye® moonlight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    758
    1,857 mesaja 3,415 teşekkür aldı
    Kies pc de kurulu ve kapali olmali .. usb driverler yuklu mu ... usb kabloyu degistirin.. baska pc de deneyin

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi