Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Htc Wildfire S Telefon Hafızası Sürekli Şişiyor.. Mutlaka Bir Yolu Vardır.

Yeni Android cEnKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Exclamation Htc Wildfire S Telefon Hafızası Sürekli Şişiyor.. Mutlaka Bir Yolu Vardır.

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba;

Htc Wild. S kullanıyorum. Hafıza kartına kaydettiğim her prog./oyun sanki telefon hafızasına da kuruluyor. Gün geçtikçe telefonun ana hafızası azalıyor. Bunun bir yolu var mıdır? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Root etmek, hafıza kartını ikiye bölmek gibi terimler var fakat bilmediğim için yorumlayıp uygulayamıyorum

Destekleriniz için şimdiden teşekkürler
    HTC Wildfire S

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı cEnKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba;

Htc Wild. S kullanıyorum. Hafıza kartına kaydettiğim her prog./oyun sanki telefon hafızasına da kuruluyor. Gün geçtikçe telefonun ana hafızası azalıyor. Bunun bir yolu var mıdır? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Root etmek, hafıza kartını ikiye bölmek gibi terimler var fakat bilmediğim için yorumlayıp uygulayamıyorum

Destekleriniz için şimdiden teşekkürler
    Ayarlar/Uygulamalar/Uygulamaları yönet menüsünden uygulamaları seçin. açılan pencerelerinde Move to SD seçeneği aktifse taşıma yapıp ana hafızayı rahatlatabilirsiniz.

Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Öncelike verdiğiniz bilgi için teşekkürler bilal bey,
    fakat o seçenekleri uyguladım ben. yani kısacası ilk etapta pratik bi şekilde ne yapılıyorsa yaptım. Bir kaç ek problem ile gerekli taşımaları yaptım, fakat hafıza kartına kurulan prog. oyun, v.s. kullandıkça veri kayıtları, önbellek vs telefon hafızasında yer kaplıyor. 30 mb boş yer varken örneğin kullanımlardan sonra 18-22 mb'a düşüyor telefon hafızası.

yani sonuç olarak daha sistemsel, daha kesin bir çözümü varmıdır bu işin. telefonu çok kullanmaktan çekiniyorum açıkçası hafıza doluyor diye. Sinir bozucu bir durum.

Yardımlarınızı ve paylaşımlarınızı rica ederim...
    HTC Wildfire S

Yeni Üye
    Nereden
    sakarya
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    varsa bi çözümü merakla bekliyoruz

Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Evet arkadaşlar desteklerinizi bekliyoruz
    HTC Wildfire S

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Cache bellek mi doluyor acaba yükleme yapmadan sürekli şişiyorsa ? 1-Click Clear adında bi program vardı marketten *****in bi temizlik yapın derim

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    LOST.DIR adlı dosyaya bakar mısınız? Programların içeriğini yedekliyor(silinen). Bende 800 mb filan olmuştu. Rahatlıkla silebilirsiniz. ^^

Bu Konu için Etiketler