Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Xperia Arc Türkiye'ye geliş tarihi ve eksik yanları

Yeni Üye
    Nereden
    Bandırma
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Xperia Arc Türkiye'ye geliş tarihi ve eksik yanları

Xperia arc'ın Türkiye'ye ne zaman geliceği ile ilgili kesin bir şey bilen var mı?
    Ayrıca almayı düşünüyorum ve eksik yanları neler?

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Merhabalar, Benimde benzer sorularım vardı, hatta telefon edecektim normalde ama tatil günlerinde olunca direk olarak edememiş haldeyim tabi

Dağıtım pazartesi itibariyle başlayacak mı?
    Kutu içeriği nedir, kullanma kılavuzu Türkçe mi?
    Türkiye’de distribütör garantisini de sağlayacak yapı anca uluslararası garantiye mi giriyor yoksa sadece sizin tarafınızdan mı garanti sağlanmış oluyor?
    Tam olarak piyasa fiyatını neye göre belirlediniz?
    Bu ön sipariş fiyatı ve normal fiyat arası fark ne derece olacak?

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı AlaraE. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Xperia arc'ın Türkiye'ye ne zaman geliceği ile ilgili kesin bir şey bilen var mı?
    Ayrıca almayı düşünüyorum ve eksik yanları neler?
    Türkiye'ye birkaç aya kadar geleceğini takmin ediyorum. İyi ve kötü yanlarını blogumuzdaki Sony Ericsson XPERIA Arc incelemesinde görebilirsiniz.

Alıntı st.batuhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, Benimde benzer sorularım vardı, hatta telefon edecektim normalde ama tatil günlerinde olunca direk olarak edememiş haldeyim tabi

Dağıtım pazartesi itibariyle başlayacak mı?
    Kutu içeriği nedir, kullanma kılavuzu Türkçe mi?
    Türkiye’de distribütör garantisini de sağlayacak yapı anca uluslararası garantiye mi giriyor yoksa sadece sizin tarafınızdan mı garanti sağlanmış oluyor?
    Tam olarak piyasa fiyatını neye göre belirlediniz?
    Bu ön sipariş fiyatı ve normal fiyat arası fark ne derece olacak?
    Sitede en geç mayıs ayı ilk haftası başlayacağı yazıyordu. Benim fazla bilgim yok, fakat öyle yazıyorsa öyle olacaktır inşallah.
    Kutu içeriği ile alakalı bilgiler Xperia Arc incelememizde mevcut. Benim bildiğim, Sony Ericsson cihazların kullanım kılavuzunu cihazın menüsüne yüklüyor. Eğer döküman olarak varsa, türkçe de vardır.
    Satış sitesinde de yazdığı gibi ürünleri AndroidTelefonlari.com garantisi altındadır. Diğer servislerde doğal olarak ücrete tbi tutulacaktır. Gerçi diğer servislerin yapıp da bizim servisin yapamayacağı bir durum olacağını sanmıyorum.
    Cihaz eskidikçe fiyatıda düşecektir. Normal fiyatla ön siparişlisi arasında fark olmaz herhalde. Konu hakkında detaylı bilgiye sahip değilim. Önümüzdeki hafta herşey belli olur. İyi Geceler

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Öncelikle cevap için teşekkürler olayı iyice kesinleştirdim ve kısmet olurda yarın görüşebilirsem yetkili kişi ile [her ne kadar tatil dışı günlerde 10-18 arası diye yazsada bir deneyeceğim şansımı ] ardından sipariş vermeyi umuyorum buradan ve bir an önce kavuşmak istiyorum Blogtaki inceleme tamam Türkçe ve metin sizin tarafınızdan hazırlanmış ama ***** ve resimler sizin tarafınızdan olmayınca insan tam kestiremiyor ne kadar aktiftir ordaki içerikle burada satılan arası diye )

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    bilgisayarda hazırladığım flash ve php tabanlı eğitim materyallerini hdmi girişinden projektör ve akıllı tahtaya aktarabileceğim bir telefon arıyorum. xperia arc'ın bu ihtiyaçlarımı karşılayabileceğini düşünüyorum ama yanlış mıyım bilmiyorum. mobil döküman düzenleme android tabanlı telefonlarda var diye biliyorum ve flash da. inşallah yanılmıyorumdur. bu arada inşallah çok gecikmez.