Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: desire s resmi güncelleme geldi

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

desire s resmi güncelleme geldi

facebook müşteri hizmetleri
    Resmi ICS güncellemesi bir kaç gün önce kısa süreliğine gelmiş sonra tekrar kapatılmış. Bu sırada güncelleme proğramını alan arkadaşlar farklı bir sitedeki paylaşımlarını bende alıntı olarak sizlerle paylaşmak istedim. ben kendim kurdum kurulumu gayet basit. şu an her hangi bir sorun görmedim. Ancak sanki biraz kastı. Beklemek istemeyenler denesinler.

Yandex.Bulut Diskimdeki Linkhttps://disk.yandex.net/disk/public/...%3D&final=true

Orjinal Android 4.0.4 Romudur. Kurulum Exe Dosyası olduğu için bütün diller içindedir kurulum anlatılmış. Gayet basit bu arada kuranlardan haber aldım süper diyorlar hiç bir sorunu yokmuş.

2. talay1977 üyemize teşekkür edenler:

selmete (05.Eylül.2012)

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Bu arada unutmadan söyleyeyim sense 3,6 ile birlikte

Yeni Android Beats - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Size Sanırım Sense 4.0 güncellemesi yok ama yakında gelecektir bu arada o romu overlock yapıp öyle deneyin
    htcrom developer

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    benim tel root lu değil overlock yapma şansım varmı.
    daha önce root yapmaya çalıştım ama Bootloader sayfasını bir türlü açamadım defalarca denememe rağmen tel normal başlıyor böyle olunca resmi güncellemeleri beklemek zorunda kalıyorum. Bu halde overlock yapabilirmiyim ? bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim

Yeni Android Beats - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    overlock yapman için telefonunu root olması gerekir ama htcnin sitesine bi bak
    htcrom developer

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    2
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    arkadaşlar bu romu yükledikten sonra yine RUU_Saga_S_HTC_TUR_2.13.468.2_Radio_20.4801.30.082 2U_3822.10.08.04_M_release_226005_signed romu (türkiye cihazlarını orjinal romu) yükleyebilirmiyiz cihazım orjinal kilit kırılmadı root edilmedi
    Konu selmete tarafından (06.Eylül.2012 Saat 20:41 ) değiştirilmiştir.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    2
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Alıntı talay1977 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim tel root lu değil overlock yapma şansım varmı.
    daha önce root yapmaya çalıştım ama Bootloader sayfasını bir türlü açamadım defalarca denememe rağmen tel normal başlıyor böyle olunca resmi güncellemeleri beklemek zorunda kalıyorum. Bu halde overlock yapabilirmiyim ? bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim
    cihazın pilini çıkar tak ondan sonra ses kısma tuşu ile beraber power tuşunu basılı tut açılıyor bootloader menüsü ayrıca custom rom kullanmak için anladığım kadarıyla önce s-off yapıp ondan sonra root ettikten sonra rom yükleyebiliyorsun

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Merhaba;

Ben güncellemeyi yaptım ancak siyah ekranda kaldım.İlerisine gidemedim.Bir bilginiz var mı acaba?

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    2
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    güncellemeyi yaptım ancak ilk yüklemede sorunlu oldu cihaz kasıldı sık sık tekrar bağlayıp yükledim şu an sorunsuz ve gayet stabil çalışıyor tekrar yüklemeyi dene cihazın s-off yapmadıysan yüklenmesi lazım