Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Titanium Backup ile yedek alma ve SD kartı biçimlendirip ext alanı oluşturma

Banned Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    5
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

Lightbulb Titanium Backup ile yedek alma ve SD kartı biçimlendirip ext alanı oluşturma

facebook müşteri hizmetleri
    Öncelikle selamun aleykum.Titanium BackUp programını kullanmayı deneyerek öğrendim.Verileri yedekleme özelliği olduğunu vs. Galaxy gio kullanıyorum ve telefon hafızası yetersiz bildiğiniz gibi. Bu soruna çözüm bulmak amacıyla konuyu açıyorum. Çözüm olarak SD kartın bir bölümünü telefon hafızası olarak kullanmak istiyorum.Forumda paylaşılan programları rootsuz sd karta taşıma vs. gibi yöntemleri kullandım.Birkaç gün önce telefonuma root attım ve daha kalıcı ve uzun soluklu bir çözüm bulmak istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Araştırmalarım neticesinde ext alanı oluşturma diye bir çözüme ulaştım. Öncelikle bu çözümden daha randımanlı daha basit bir çözüm önerisi olan arkadaşlarımın tavsiyelerini bekliyorum. Bu yöntemin linki : http://www.samsungio.com/Konu-sd-kar...una-cozum.html . Bu anlatılanların üstüne eklemek istediğiniz işlemi kolaylaştıracak ayrıntılar var mı? Daha güncel uygulama yöntemini tavsiye edebilir misiniz ?

Bu yöntemi veya başka bir yöntemi resimlerle yada ***** ile daha açıklayıcı bir şekilde anlatır mısınız?

Son olarak Titanium programı yedekleri SD karta alıyor anladığım kadarıyla. Program klasörü SD kartta . SD kartı sıfırladıktan sonra bu yedeklere nasıl ulaşırım burayı açıklarmısınız. Tüm forum arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum.

Deneyimli Üye DARLA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sarıyer/İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    79
    70 mesaja 86 teşekkür aldı
    Alıntı comeclose Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle selamun aleykum.Titanium BackUp programını kullanmayı deneyerek öğrendim.Verileri yedekleme özelliği olduğunu vs. Galaxy gio kullanıyorum ve telefon hafızası yetersiz bildiğiniz gibi. Bu soruna çözüm bulmak amacıyla konuyu açıyorum. Çözüm olarak SD kartın bir bölümünü telefon hafızası olarak kullanmak istiyorum.Forumda paylaşılan programları rootsuz sd karta taşıma vs. gibi yöntemleri kullandım.Birkaç gün önce telefonuma root attım ve daha kalıcı ve uzun soluklu bir çözüm bulmak istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Araştırmalarım neticesinde ext alanı oluşturma diye bir çözüme ulaştım. Öncelikle bu çözümden daha randımanlı daha basit bir çözüm önerisi olan arkadaşlarımın tavsiyelerini bekliyorum. Bu yöntemin linki : http://www.samsungio.com/Konu-sd-kar...una-cozum.html . Bu anlatılanların üstüne eklemek istediğiniz işlemi kolaylaştıracak ayrıntılar var mı? Daha güncel uygulama yöntemini tavsiye edebilir misiniz ?

Bu yöntemi veya başka bir yöntemi resimlerle yada ***** ile daha açıklayıcı bir şekilde anlatır mısınız?

Son olarak Titanium programı yedekleri SD karta alıyor anladığım kadarıyla. Program klasörü SD kartta . SD kartı sıfırladıktan sonra bu yedeklere nasıl ulaşırım burayı açıklarmısınız. Tüm forum arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum.
    SD cartin yedegini bilgisayara alirsin tum islemler bittikten sonra bu bilgileri tekrar sd carta atarsin cunku minitool ile alan olusturuken tum bilgilerin silinir.

Samsung Galaxy 551 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    EMEĞE SAYGI BAKIMINDAN TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANIRSANIZ SEVİNİRİM

Banned Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    5
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

Yardımcı olabilecek yok mu?

http://www.*******.com/watch?v=eQ_ozTwOYI8 adresindeki anlatımın aynısını uyguladım. Sadece swap alanı oluşturmadım 2gblık sd kartımı 1.50 sd - 0.5 ext olarak ayırdım telefon görmedi. Sd kartı 1.5 olarak görüyor ama 0.5 gb ext alanı olarak ayırdığım kısım ortalıkta yok. Telefona tanıtmam mı gerekiyor yada program falan mı gerekli yardımcı olur musunuz?