Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: full format kademe kademe kısa kısa yazar mısınız?

Yeni Android
    Nereden
    türkiye
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı

full format kademe kademe kısa kısa yazar mısınız?

facebook müşteri hizmetleri
    arkadaşlar uzunca bir süre iphone kullandıktan sonra ilk kez androide s3 ile geçtim. yavaş yavaş forumu okuyarak birşeyler öğrenmeye çalışıyorum. ancak birkaç kafama takılan kısım var.
    telefona ilk kez bi cesaretle dli5 kurdum odin ile bu eski sürümün üzerine kuruluyor sanırım. ios'daki gibi telefonda ne var ne yok silip tertemiz eski sistemden parca bırakmayan bir kurulum imkanı var mı? varsa nasıl yapılıyor kısaca anlatır mısınız? mesela önce fabrika ayarlarına dönüp super wipe wipe cache gibi birşey mi yapıyoruz ve sonra yeni kurulumu nasıl yapmamız gerekiyor?

Deneyimli Üye fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ANKARA
    Ettiği Teşekkür
    23
    70 mesaja 91 teşekkür aldı
    Alıntı crazycasanova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar uzunca bir süre iphone kullandıktan sonra ilk kez androide s3 ile geçtim. yavaş yavaş forumu okuyarak birşeyler öğrenmeye çalışıyorum. ancak birkaç kafama takılan kısım var.
    telefona ilk kez bi cesaretle dli5 kurdum odin ile bu eski sürümün üzerine kuruluyor sanırım. ios'daki gibi telefonda ne var ne yok silip tertemiz eski sistemden parca bırakmayan bir kurulum imkanı var mı? varsa nasıl yapılıyor kısaca anlatır mısınız? mesela önce fabrika ayarlarına dönüp super wipe wipe cache gibi birşey mi yapıyoruz ve sonra yeni kurulumu nasıl yapmamız gerekiyor?
    Evet dostum dedigin gibi super wipe veya tum wipelari yaparsan tertemiz yaparsin ardindan download moda alip yeni romu kurabilirsin

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    SAMSUNG GALAXY S3 ::" TEŞEKKÜR LÜTFEN:

Yeni Android
    Nereden
    türkiye
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    yani şöyle.. teli ses açma ile başlatıp wipeları yapıp sonra kısma tuşuyla beraber download moda alıp rom atıyorsun doğru muyum? birde bu root olayı var.. mesela ben turkbey abinin rc7 kurcam bu zaten oynanmış bi sistem bunda roota gerek var mı tekrar?

Gold Üye® moonlight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    758
    1,857 mesaja 3,415 teşekkür aldı
    Bu sorularinizin cevabi S3 programla ve gelistirme bolumunun sabit konularinda mevcut... adim adim okumanizi tavsiye ederim.

Yeni Android
    Nereden
    türkiye
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    okuyorum hala da işte acemilik kafa karışıyor bazen kusura bakmayın..

Ettiği Teşekkür
    758
    okuyorum hala da işte acemilik kafa karışıyor bazen kusura bakmayın..
    Rica ederim ama okumak cok onemli tamamen konsantre olarak okuyun her sey cok kolay takilirsaniz ilgili konuda yazin cevaplariz.. memnuniyetle

Yeni Android
    Nereden
    türkiye
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    teşekkürler sayın modum son olarak şimdi bende dli5 yüklü ama turkbeyin rc7sini *****iyoruum da.. wipedata wipecahce yapıp download moduna geçip odinden direk kuruyorum uygun mudur sadece bunu söylerseniz daha fazla başınızı ağrıtmayayım (bu gecelik )

Ettiği Teşekkür
    758
    teşekkürler sayın modum son olarak şimdi bende dli5 yüklü ama turkbeyin rc7sini *****iyoruum da.. wipedata wipecahce yapıp download moduna geçip odinden direk kuruyorum uygun mudur sadece bunu söylerseniz daha fazla başınızı ağrıtmayayım (bu gecelik )
    Rica ederim... basimizi agrit neden variz ki

Custom rom asagidaki linkteki anlatimla yuklenir.. Turkbey bir custom romdur...

http://forum.andronova.net/showthread.php?t=13494

Edit : Custom rom yuklemek icin cihaz rootlu olmalidir... CWM menuden yuklenir

Konu moonlight tarafından (11.Eylül.2012 Saat 22:46 ) değiştirilmiştir.

Yeni Android
    Nereden
    türkiye
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    sevgili moonlight modum, *****yu da izledim.. şimdi sd karta *****diğimiz rar'ı attım fat32 formatı attım tele peki custom romu da mı sd karta atıyorum orda yazıda yok ***** da pek net değil ama ben öyle düşündüm sanırım sd karta atıyorum?

Ettiği Teşekkür
    758
    sevgili moonlight modum, *****yu da izledim.. şimdi sd karta *****diğimiz rar'ı attım fat32 formatı attım tele peki custom romu da mı sd karta atıyorum orda yazıda yok ***** da pek net değil ama ben öyle düşündüm sanırım sd karta atıyorum?
    Tabi *****digin zip li dosyayi harici sd karta atmalisin... harici sd kartin yoksa super wipe yapmadin umarim zira ilgiku konuda bekirttim

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu