Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: S2 Telefonumda Muhasebe Ve Cari Hesap Takibi Yapabileceğim Uygulama Varmı[MOD]

Yeni Android
    Nereden
    konya
    Ettiği Teşekkür
    4
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Question S2 Telefonumda Muhasebe Ve Cari Hesap Takibi Yapabileceğim Uygulama Varmı[MOD]

merhaba arkadaşlar. aradığım bir program var umarım yardımcı olabilirsiniz :

aradığım program bir nevi muhasebe ile ilgili cari hesap takibi yapabileceğim bir uygulama. işim gereği bir çok insanla para ve benzeri değerli eşya alıp veriyorum ( emanet gibi) bazı durumlarda alişveriş arası zaman uzayınca karışıklıklar oluyor bunu takip edebileceğim bir program. örneğin ahmet kural dan 1000 tl aldım, 3 hafta sonra ahmet kural adına 1000 tl değerinde altın satın aldım ve ya bi kısmıyla altın aldım bi kısmını geri ödedim vs..
    umarım yardımcı olursunuz.
    şimdiden tşkrler iyi çalışmalar.

cihazım galaxy s2 GT-I9100 4.0.3 android yüklü

ilgilenen arkadaşlar için teşekkür ediyorum. aradığım programı PLAYden buldum lazım olan arkadaşlara linki bırakıyorum.
    https://play.google.com/store/apps/d...mNfYWxhY2FrIl0.
    Konu galaxyalcin tarafından (17.Aralık.2012 Saat 17:12 ) değiştirilmiştir. Sebep: guncelleme

Yardım Sever Üye plazma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    13
    52 mesaja 69 teşekkür aldı
    Yazilim hangi platforma uygun olucak androidmi

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    Tesekkur etme ne olur, arastir ogren seninde olur .
    Buradaki tum paylasimlarim yardim amaclidir, lutfen forumdaki uyeler om vs ile iletisim kurup yardim istemesinler forumda sorun eger bildigim bir konu ise cevap verilrim.
    Full brick half brick ok. mevcut boxlar : Spt, Z3x, Octopus, Riff Box, UNI, Cyclone, Mxkey, Setool, Gpg, FuriousGold (fullactive), Volcano, BST........vs

3. plazma üyemize teşekkür edenler:

galaxyalcin (14.Eylül.2012)

Yeni Android
    Nereden
    konya
    Ettiği Teşekkür
    4
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    cihazım galaxy s2 GT-I9100 4.0.3 android yüklü

Süper Üye Mersosayhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    131
    506 mesaja 1,593 teşekkür aldı

6. Mersosayhan üyemize teşekkür edenler:

Yeni Android
    Nereden
    konya
    Ettiği Teşekkür
    4
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    ÖNCELİKLE İLGİ VE EMEĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
    FAKAT BULDUĞUNUZ UYGULAMALARDA CARİ HESAP OLUŞTURULMUYOR. BENİM İSTEDİĞİM UYGULAMADA FARKLI KİŞİLERİN VERİLERİNİ KİŞİSEL CARİ HESAP OLUŞTURARAK O HESAPLARIN ALTINA İŞLEM YAPMAK. YANİ (örn): AHMETİN HESABINA MEHMETİN HESABINA VS.. AYRI AYRI İŞLEM YAPABİLECEĞİM ve BAKABİLECEĞİM BİR UYGULAMA. EĞER MÜMKÜNSE BÜNYENİZDE BU TARZ PROGRAMLARLA UĞRAŞAN ARKADAŞLAR BU İSTEĞİME CEVAP VERECEK BİR UYGULAMA YAPABİLİRLERSE ÇOK MÜTHİŞ OLUR.
    TEŞEKKÜRLER İYİ ÇALIŞMALAR.

Yeni Android
    Nereden
    konya
    Ettiği Teşekkür
    4
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    https://play.google.com/store/apps/d...=search_result
    BU PROGRAMI BULDUM ÜCRETLİ OLDUĞU İÇİN İNDİREMEDİM
    FAKAT GÖRÜNÜŞE GÖRE ARADIĞIM PROGRAM BU..

Süper Üye Mersosayhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    131
    506 mesaja 1,593 teşekkür aldı
    Alıntı galaxyalcin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ÖNCELİKLE İLGİ VE EMEĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
    FAKAT BULDUĞUNUZ UYGULAMALARDA CARİ HESAP OLUŞTURULMUYOR. BENİM İSTEDİĞİM UYGULAMADA FARKLI KİŞİLERİN VERİLERİNİ KİŞİSEL CARİ HESAP OLUŞTURARAK O HESAPLARIN ALTINA İŞLEM YAPMAK. YANİ (örn): AHMETİN HESABINA MEHMETİN HESABINA VS.. AYRI AYRI İŞLEM YAPABİLECEĞİM ve BAKABİLECEĞİM BİR UYGULAMA. EĞER MÜMKÜNSE BÜNYENİZDE BU TARZ PROGRAMLARLA UĞRAŞAN ARKADAŞLAR BU İSTEĞİME CEVAP VERECEK BİR UYGULAMA YAPABİLİRLERSE ÇOK MÜTHİŞ OLUR.
    TEŞEKKÜRLER İYİ ÇALIŞMALAR.

lutfen buyuk harf kullanmamaya ozen gosterelım.......

o ıslerle ugrasan arkadaslarımız umarım cagrınızı almıstır...

aslında uygulamayı gordum ucretlı dıye vermedım..baska turlude paylasım yapmıyoruz...arastırırken denk gelırse ıstedıgın program yardımcı olurum

10. Mersosayhan üyemize teşekkür edenler:

Bu Konu için Etiketler