Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [ROM] HTC Wildfire için Güncel RUU - ROM Güncelleme Dosyaları ve Kurulum Detayları

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı

Post [ROM] HTC Wildfire için Güncel RUU - ROM Güncelleme Dosyaları ve Kurulum Detayları

HTC'nin Wildfire-Buzz için yayınladığı orjinal ROM güncelleme - RUU dosyalarına ve ayrıntılı kurulum adımlarına aşağıdan ulaşabilir, dosyaları sağlam bağlantılardan edinebilirsiniz. Yükleme ile ilgili bilgilere geçmeden önce;

RUU dosyalarının yükleme işlemleri bazı yazılımsal riskler taşımaktadır. İşlemleri doğru şekilde yerine getirdiğiniz takdirde herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Kurulum ve kurulum sonrası oluşacak hatalardan siz sorumlusunuz. Yüklemenin ardından telefonunuzdaki kişisel bilgilerinizin silineceğini unutmayın!

Telefonunuza RUU dosyasını yükleyebilmek için HTC Sync ile bilgisayara tanıtılması gerekiyor. HTC Sync hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

HTC Wildfire ROM Update Utility Dosyaları

Build:2.22.405.1 - Radio:13.55.55.24H_3.35.20.10 - En Güncel RUU Dosyası

Build:1.37.405.1 - Radio:13.53.55.24H_3.35.19.25

Build:1.25.405.1 - Radio:13.45.55.24_3.35.15.31

Build:1.14.405.2_R_C - Radio:13.45.55.24_3.35.15.19

Build:1.14.405.2_R - Radio:13.45.55.24_3.35.15.31

Yüklemenin ardından kişisel bilgilerinizi kaybetmemek için HTC Sync ile telefonunuzu yedekleyip, kurulum işlemlerine başlamanızı öneriyoruz. İstediğiniz RUU dosyasını *****dikten sonra kurulum için aşağıdaki adımları ve bilgileri takip edin.

1. Telefonunuzu USB kablo ile bilgisayara bağlayın. Telefonunuzun bilgisayar tarafından tanındığından emin olmak için HTC Sync programını kontrol edin.

2. RUU dosyasını çalıştırın. Program, Türkçe menülere sahiptir.

3. Karşınıza çıkan sözleşme ve kabul bölümlerini doldurup "İleri" butonuna basın, yükleme işlemlerini başlatın.

4. Yükleme işlemi yaklaşık 10 dakika sürecektir. Yükleme sırasında durum göstergesi donabilir. Sakın USB kablonuzu çıkarmayın! İşlemler gösterge %100'ü gösterene kadar devam edecektir.

5. İşlemler sırasında telefonunuz açılıp kapanabilir. Tamamen açıldıktan sonra güncellediğiniz Wildfire'ınızı kullanabilirsiniz.

Goldcard yapımına buradan ulaşabilirsiniz.
    Konu Bilal Akgunduz tarafından (29.Mayıs.2011 Saat 08:40 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye naklov34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    ARkadaşım merhaba ben telefonuma CM7 kurmak istiyordum fakat sürümüm 2.2.1 olduğu için malesef yapamadım eski sürümünü yüklemek için senin burdan vermiş olduğun linki Build:1.37.405.1 - Radio:13.53.55.24H_3.35.19.25 bilgisayarıma *****dim dediklerini aynen yapıyorum ama şu şekilde hata veriyor " Lütfen başka bir yükleme yapmadığınızdan emin olun" gibi ne yapmam gerek...şimdiden tşkler

Ettiği Teşekkür
    328
    Alıntı naklov34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ARkadaşım merhaba ben telefonuma CM7 kurmak istiyordum fakat sürümüm 2.2.1 olduğu için malesef yapamadım eski sürümünü yüklemek için senin burdan vermiş olduğun linki Build:1.37.405.1 - Radio:13.53.55.24H_3.35.19.25 bilgisayarıma *****dim dediklerini aynen yapıyorum ama şu şekilde hata veriyor " Lütfen başka bir yükleme yapmadığınızdan emin olun" gibi ne yapmam gerek...şimdiden tşkler
    Sanırım program geç açıldığından dolayı birkaç kez tıkladığınızdan dolayı birden fazla yükleme işlemi başlatılmış. Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve programı tekrar başlatın.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Yav her yolu denedim ama yinede titrişimi iptal edemedim. titreşim derken sadece numara girirken olan titreşimden bahsediyorum telim türkçe biraz daha ayrıntılı açıklarsınız çok sevinirim. bde su navigasyon ücretsiz mi daha dogrusu telde navigasyon var mı, bu konum bilgisi sorduğumda hattım üzerinden mi giriyor yoksa ücretsiz olan bir wifi üzerinden mi giriyor. şimdiden çok teşekkürler vereceğiniz cevaplar için.

Ettiği Teşekkür
    328
    Alıntı unifebli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yav her yolu denedim ama yinede titrişimi iptal edemedim. titreşim derken sadece numara girirken olan titreşimden bahsediyorum telim türkçe biraz daha ayrıntılı açıklarsınız çok sevinirim. bde su navigasyon ücretsiz mi daha dogrusu telde navigasyon var mı, bu konum bilgisi sorduğumda hattım üzerinden mi giriyor yoksa ücretsiz olan bir wifi üzerinden mi giriyor. şimdiden çok teşekkürler vereceğiniz cevaplar için.
    Navigasyon var, o an hangi bağlantıyı kullanıyorsanız oradan çeker bilgiyi. Wifi ile ücretsiz olur.

Ettiği Teşekkür
    328
    Goldcard yapımına buradan ulaşabilirsiniz.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    bu verdiğiniz yöntemle Hboot versiyonunu düşürmüş mü oluyoruz?

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    merhaba,
    su hatayi almaktayim. yardim edebilecek olan var mi?
    [IMG][/IMG]

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı agokser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba,
    su hatayi almaktayim. yardim edebilecek olan var mi?
    [IMG][/IMG]
    golcad yapman gerekli hazıfa kartını forumda detaylı anlatım mevcut...

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Arkadaşlar ben telefonuma bu ücretsiz olan android marketi yüklemek istiyorum. Nereden bulabilirim. yardımcı olurmusunuz.

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu

Bu Konu için Etiketler