Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Motorola Atrix Market Dışı uygulamalar

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Motorola Atrix Market Dışı uygulamalar

motorola atrix 4g cıhazım var lakin market dışı uygulamaları yükletmiyor root yapmak lazımmıs nasıl yapılacagını yadayaptıracagımı bilmiyorum yardımcı olursanızn sevinirim

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı urcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    motorola atrix 4g cıhazım var lakin market dışı uygulamaları yükletmiyor root yapmak lazımmıs nasıl yapılacagını yadayaptıracagımı bilmiyorum yardımcı olursanızn sevinirim
    Emin misiniz böyle olduğundan? Çünkü market dışı uygulamaları yüklemek için ayarlar menüsünden Unknown Source seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor. Bundan sonra market dışı uygulamaları yükleyebilirsiniz. Fakat sizin bahsettiğiniz uygulamalar, SuperUser erişimi isteyenler ise bunun için root gerektiği doğrudur. Motorola Atrix'inizi rootlayabilmek için forumumuzdaki GingerBreak konusuna göz atabilirsiniz.

Yeni Üye MAtrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    application settings'den development seçtiğimizde usb debugging ve allow mock locations çıkıyor her ikisini de işaretlememe rağmen bende market harici uygulama kuramıyorum. durum böyle olunca gönderdiğiniz bölümdeki root işleminide yapamıyorum. yabancı forumlardan bu durumu araştırmak gerekecek sanırım. yardımlarınız için teşekkürler.

Ettiği Teşekkür
    328
    Alıntı MAtrix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    application settings'den development seçtiğimizde usb debugging ve allow mock locations çıkıyor her ikisini de işaretlememe rağmen bende market harici uygulama kuramıyorum. durum böyle olunca gönderdiğiniz bölümdeki root işleminide yapamıyorum. yabancı forumlardan bu durumu araştırmak gerekecek sanırım. yardımlarınız için teşekkürler.
    Ben MIUI ROM kullandığımdan ve bu romda menü dizilişleri daha farklı olduğundan tam yerini söyleyemeyeceğim. Fakat hatırladığım kadarıyla Settings/Applications/Development menüsünün başında "Unknown Sources" seçeneği olması gerekiyor. Eğer burada değilse diğer Application menülerini de kontrol edin. Bu seçeneği aktif hale getirmek istediğinizde bir uyarı ile karşılaşırsınız, bu uyarıyı onaylayıp istediğiniz uygulamaları kurabilirsiniz.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    bütün ayarları denedim malisef rootsuz yükleme yapılamıyor bende root yapmayı bitürlü beceremedim google hack uygulamaları engelemk için bu modelde sınırlama getirmiş root şart :8 lütfen bu işte acemiyim detaylı olarak var ise bu model için root anlatacak arkadaşlara minnettar olurum versiyon 2.2.1

Yeni Üye MAtrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    bende de aynı sorun var urcan şu sıralar işlerim yoğun olduğundan vakit ayıramıyorum araştırma yapacağım bu konuyla ilgili.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    kurtar bizi arkadaşım bu sorundan senden iyi haberler bekliyorum ben sorunu çözümleemedim

Ettiği Teşekkür
    328
    Alıntı urcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kurtar bizi arkadaşım bu sorundan senden iyi haberler bekliyorum ben sorunu çözümleemedim
    Buradaki uygulama ile telefonunuzu rootlayabilirsiniz. Motorola Atrix için işe yarıyor.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    bilal arkadaşım olmuyor denedim olmuyor

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Cihazı root etmeniz gerekiyor.Ama 2.3.4 güncellemesini yüklerseniz bu seçenek zaten aktif olarak karşınıza çıkıyor