Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Samsung galaxy note 10.1 n8000 3g uygulama *****me problemleri

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Samsung galaxy note 10.1 n8000 3g uygulama *****me problemleri

Merhaba
    Öncelikle şirketinizin ciddiyetine, verdiği sözler ve satış sonrası hizmette gösterdiği özene teşekkürle başlamak istiyorum.
    Benim bir yıl 8 ayda bu üçüncü akıllı tlf ve tablet alışım. Güvendim ve boşa çıkmadı tekrar bravo derim..

GALAXY NOTE 10.1 İÇİN SANIRIM BAŞLIK BİR KAÇ GÜNE HAZIRLANIR.
    ben cihazı daha dün aldım 7-8 saatlik bir çalışma ile internet ortamından / playstore dan *****ilemeyen ya da görünmeyen bazı Aplikasyon konumlarını/ hususlarını tespit ettim
    1 --Adobe firması Flash desteğini çekmiş ve haliyle flash uzantılı dosyaları izleyemiyoruz. Bir çözüm yolu var mıdır ?
    2 --Bu arada Google Play Store da , Google Earth ve bunun gibi bazı app. bulamadığım zaman , Android Tlf Com da görevli arkadaşlarım bana yardımcı olmuş ve[Market Access i yükleyip , orada yer alan T Mobil USA aktive etmemi önermişlerdi. Samsung S 2 için kullandığım Market Access haliyle şimdi Galaxy Note 10. 1 Play Store de yer almıyor ve Earth da yüklenmiyor Bir çözüm yolu var mıdır ?
    avbulent
    30092012

Deneyimli Üye Sarper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    21
    102 mesaja 205 teşekkür aldı
    Bulamadığın uygulamaların google'da apk olarak arayabilirsin. Örneğin: Flasplayer.apk
    www.sarperkaya.com

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Samsung galaxy note 10.1 uygulama *****me sorun 2

Alıntı Sarper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bulamadığın uygulamaların google'da apk olarak arayabilirsin. Örneğin: Flasplayer.apk
    Tekrar teşekkür ederim
    az önce bir cevap yazdım ama nereye yönlendi kontrol edip bulamadım tekrar yazıyorum
    1... Hemen yönlendirdiğiniz uygulamayı gerçekleştirdim ama onlarca apk dan hangisi S G NOTE 10.1 android jellbean 4.1.1 sürümüne uygun onu bulamadım
    Eğer net adres verirseniz
    2... Bu arada Market access gibi yön değiştirerek marketlere ulaşmayı sağlayan program sormuştum.. Çünkü, Android 4.1.1 galaxy note 10.1 de Playstore da bazı uygulamalar görünmüyor
    yardımcı olursanız
    Saygıyla
    AV.BA 01102012S1440

Deneyimli Üye Sarper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    21
    102 mesaja 205 teşekkür aldı
    Market access'in artık bir anlamı kalmadı diye biliyorum çünkü tüm uygulamalar artık görünüyor diye biliyorum. Flashplayer.apk olarak arattığında hepsi olur galaxy note 10.1'e özel uygulama diye birşey yok market access'ide aynı şekilde bulabilirsin.

FlashPlayer.apk Download
    www.sarperkaya.com

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

S g note 10.1 n8000 playsore da görünmeyen uygulamalar hk

Bir daha teşekkür ediyorum*
    ama malesef Google play store da dediğiniz uygulama yok ya da görünmüyor ya da ben başaramıyorum
    flashplayer.apk arıyorum google da buluyorum ama nasıl yükleniyor ki*
    yükleme serbest olan siteyi bir türlü tespit edemiyorum
    tekrar o konuda bir bakarsanız sevinirim
    AV.BA
    02102012S1650

Gold Üye®
    saymin_25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İSTANBUL/KADIKÖY/FİKİRTEPE
    Ettiği Teşekkür
    172
    522 mesaja 595 teşekkür aldı
    Alıntı avbulent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir daha teşekkür ediyorum*
    ama malesef Google play store da dediğiniz uygulama yok ya da görünmüyor ya da ben başaramıyorum
    flashplayer.apk arıyorum google da buluyorum ama nasıl yükleniyor ki*
    yükleme serbest olan siteyi bir türlü tespit edemiyorum
    tekrar o konuda bir bakarsanız sevinirim
    AV.BA
    02102012S1650
    Googul playden up turkiye ***** onda flas pleyir yonlendiriyor ben oyle yapiyorun

Aktif Üye isotmaile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    31
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Alıntı avbulent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekrar teşekkür ederim
    az önce bir cevap yazdım ama nereye yönlendi kontrol edip bulamadım tekrar yazıyorum
    1... Hemen yönlendirdiğiniz uygulamayı gerçekleştirdim ama onlarca apk dan hangisi S G NOTE 10.1 android jellbean 4.1.1 sürümüne uygun onu bulamadım
    Eğer net adres verirseniz
    2... Bu arada Market access gibi yön değiştirerek marketlere ulaşmayı sağlayan program sormuştum.. Çünkü, Android 4.1.1 galaxy note 10.1 de Playstore da bazı uygulamalar görünmüyor
    yardımcı olursanız
    Saygıyla
    AV.BA 01102012S1440
    hocam googleplay bütün android platformuna hitap eden bi platform, cihaza özel uygulama olmaz yani oradaki uygulamaların hepsini cihazınıza yükleyebilirsiniz. alternatif market uygulamaları istiyorsanız onları da araştırarak bulabilirsiniz. forumda biliyorsunuz ki yasal olmayan paylaşımlar yapılamıyor ama.. ama işte

Ettiği Teşekkür
    31
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    bu cihazdan yakında ben de alacağım s3 ile beraber bu da olacak inşallah. deneyimlerimizi paylaşırız. görüşmek üzere.

Ettiği Teşekkür
    31
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Alıntı isotmaile Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu cihazdan yakında ben de alacağım s3 ile beraber bu da olacak inşallah. deneyimlerimizi paylaşırız. görüşmek üzere.
    Evet cihazı pazartesi sipariş ettim salı elime ulaştı Android telefonları. Com a çok teşekkür ederim. İlk izlenimleri çok iyi görüntü ve ses çok iyi cihaz çok şık tasarlanmış. Daha görüşme fonksiyonu nu denemedim ve henüz root etmedim ozaman yine paylaşacağım. Selamlar

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi