Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 23 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İnceleme [Yapım Aşamasında]

Deneyimli Üye ӇƛƦƊƦƠƇƘ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    87
    114 mesaja 164 teşekkür aldı
    şu aleti kullananları nası kıskanıyorum var ya
    şaka bi yana gerçekten çok güzel cihaz bakalım kısmetse bende almayı düşünüyorum

Yeni Android
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    3
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    herkese merhaba,
    ben samsung mağazasından n8005 aldım ve araştırmaların sonucu ve bu sitenin sayesinde n8000 e dönüştürerek telefon özelliği de ekledim,
    sonra çift sim kart olayını araştırdım, türkcell de olduğunu tespit ettim ve ikiz kart aldım, şu an sim kartımın birisi telefonda, birisi tablette takılı ve cayır cayır ikisi de çalışmakta,

ŞİMDİ ARAŞTIRMA KONUM WİNDOWS 8 YÜKLEYEBİLMEK,
    ACABA WİNDOWS 8 YÜKLEYEBİLİRMİYİZ, BİLGİSİ OLAN VAR İSE PAYLAŞSIN.

SAYGILARIMLA...

Yeni Üye ozturksenturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Türkiye/İzmir
    Ettiği Teşekkür
    12
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    Sarper arkadaş Galaxy Note 10.1 N8005 satın aldım.Sorunsuz kullandım.Daha sonra root ve rom yükleme yi inceledim.Cep telefonum Samsung Galaxy S e de çok kere Değişik Romlar yükledim.Note10.1 Garanti süresi sona erince Telefon özelliğini çalıştırdım.En son Gnabo Rom kurdum.3 ay sonra tablet sarj sonrası açılmaz oldu.CWM çalışıyor Harici kartta yüklü kerneli flaşlıyor.Fakat başka bir rom flaşlamıyor. Odin ile orijinal rom (Sammobile den *****miş olduğum)yüklemek istedim Odin ile yüklemelerde sürekli Fail Hatası alıyorum.Servise götürdüm ilgili teknik elemanda orijinal yazılım yüklemek istedi denedi olmuyor. Ben evde yokken Çocuk CWM ayarları ile oynamış olabilirmi? nasıl düzeltilir ?
    Harici hafıza karttankerneli flaşladığımda N8010 ve N8013 hangini tercih edeceğim soruyor. işlem devam ettikten sonra tekrar CWM moda dönüyor.

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123