Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ekran görüntüsü Alma

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Ekran görüntüsü Alma

arkadaşlar galaxy s de ekran alıntısı için kullanılabılır bır tuş kombınasyonu var mı? ben bulamadım ve 2 ekran alıntısı programı kurdum ama ıkısı de çalışmıyor.yardımcı olabılırmısınız?
    Konu Bilal Akgunduz tarafından (05.Haziran.2011 Saat 12:29 ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    Ekran alıntısı derken o anki ekran görüntüsünü kaydetmekten bahsediyorsanız eğer bu işlemi telefonunuzun geri butonuna dokunurken aynı anda home tuşuna basarsanız mevcut ekran görüntüsünü SD kart içerisindeki ScreenCapture klasörüne kaydetmiş olursunuz..
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı topsecret Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar galaxy s de ekran alıntısı için kullanılabılır bır tuş kombınasyonu var mı? ben bulamadım ve 2 ekran alıntısı programı kurdum ama ıkısı de çalışmıyor.yardımcı olabılırmısınız?
    Ekran görüntüsü alan uygulamaları çalıştıramama sebebiniz, bu tür uygulamaların Root erişimine sahip olan cihazlara yüklenebiliyor olmasıdır. Zaten uygulamaların içeriklerinde de Root erişiminin gerektiği yazılıdır.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    teşekür ederım

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    evet haklısınız
    yukledım shootme dıye bır programı ama çalıştıramıyordum.megerse telefonu sallamam yeterlıymış

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı topsecret Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet haklısınız
    yukledım shootme dıye bır programı ama çalıştıramıyordum.megerse telefonu sallamam yeterlıymış
    Ben de o uygulamayı kullanıyorum. Kullanımı çok basit. Aldığınız görüntüleri sd kartta ShootMe klasörüne kaydediyor.