Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Samsung Galaxy S3 Şarj Olmama Sorunu

Yeni Üye
    Nereden
    Diyarbakır
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Question Samsung Galaxy S3 Şarj Olmama Sorunu

facebook müşteri hizmetleri
    Arkadaşlar merhaba. S3 ilk çıktığında alıp kullanmaya başladım. İlk Android telefonum ayrıca. Son 1 haftadır telefonum şarj olmuyor. Önce şarj cihazında sorun vardır diye başka bi cihazla taktım aynı. USB den şarj oluyor ama devamlı kontrol etmek zorundasın. Ayrıca fabrika ayarı çektim düzelir mi diye. Yine düzelmedi. Aynı sorundan servise yollamışlar. Servis bi sorun bulamamış. Ne yapacağım ben?

Deneyimli Üye fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ANKARA
    Ettiği Teşekkür
    23
    70 mesaja 91 teşekkür aldı
    Alıntı gicirbeyy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. S3 ilk çıktığında alıp kullanmaya başladım. İlk Android telefonum ayrıca. Son 1 haftadır telefonum şarj olmuyor. Önce şarj cihazında sorun vardır diye başka bi cihazla taktım aynı. USB den şarj oluyor ama devamlı kontrol etmek zorundasın. Ayrıca fabrika ayarı çektim düzelir mi diye. Yine düzelmedi. Aynı sorundan servise yollamışlar. Servis bi sorun bulamamış. Ne yapacağım ben?
    servıse telefonu senmı yolladın daha dogrusu kendı telefonunu servıse verdınmı hıc (aynı sorundan servıse yollamıslar servıs bı sorun bulamamıs ) derken baska bırılerındenmı bahsedıyorsun neyse sana son cıkan fırmware ı yuklemenı tavsıye ederım yada herhangı bır fımware ı odın programı ıle yukleyebılırsın konuya buradan ulasabılırsın:http://forum.andronova.net/showthrea...-%DD%FElemleri bazen fabrıka ayarına atsanda bazen sorun duzelmıyor ama yenı guncelleme yaparak duzelmeyen sorun duzelebılıyor ıstersen bır dene gene olmazsa servıse tekrar gonder cunku yazlımsal degıl donanımsal sorun olabılır
    SAMSUNG GALAXY S3 ::" TEŞEKKÜR LÜTFEN:

Yeni Üye
    Nereden
    Diyarbakır
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı fatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    servıse telefonu senmı yolladın daha dogrusu kendı telefonunu servıse verdınmı hıc (aynı sorundan servıse yollamıslar servıs bı sorun bulamamıs ) derken baska bırılerındenmı bahsedıyorsun neyse sana son cıkan fırmware ı yuklemenı tavsıye ederım yada herhangı bır fımware ı odın programı ıle yukleyebılırsın konuya buradan ulasabılırsın:http://forum.andronova.net/showthrea...-%DD%FElemleri bazen fabrıka ayarına atsanda bazen sorun duzelmıyor ama yenı guncelleme yaparak duzelmeyen sorun duzelebılıyor ıstersen bır dene gene olmazsa servıse tekrar gonder cunku yazlımsal degıl donanımsal sorun olabılır
    internette araştırdığımda okudum servis olayını. Firmware yapayım belki düzelir.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    ben çözümü buldum şarş sorunu normal bir şarş aleti denedim aldı 2 tane orşinal şarş cihazı ile almadı yanlızca şarş ederken telfonun arka kapağını çıkardım öyle şarş eti 20 dakikada 10 oldu normal sanırım

Aktif Üye
    Nereden
    ANKARA
    Ettiği Teşekkür
    159
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    şarj sorunu bende de var ve cözüm bulamadım bende bilgisayardan şarj oluyor ama kendi orşinal şarj cihazından şarj olmuyor çözüm bulan varsa paylaşırsa sevinirim

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Benim telefonumda da vardı arkadaşlar, Fabrika ayarını deneyin, olmazsa yeniden deneyin, yine olmazsa bilgisayara taktıktan hemen sonra şarja takmayı da deneyin, öyle de olmazsa, ver elini teknik servis.

Bu Konu için Etiketler