Sayfa 1 Toplam 12 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 120 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Samsung Nexus S için Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich Güncellemesi Nasıl Yüklenir?

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı

Post Samsung Nexus S için Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich Güncellemesi Nasıl Yüklenir?

Google ve Samsung'un ortak ilk akıllı telefonları olan Nexus S için Android 4.0.3 güncellemesi yayınlandı. Aşağıdaki adımları takip ederek cihazınızı son versiyona güncelleyebilirsiniz.

NOT: Güncelleme işleminin ardından kişisel verileriniz silinebilir. Bu yüzden yedek almayı unutmayın.

YÜKLEME

Samsung Nexus S için IML74K yapı numaralı Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich güncelleme dosyasını BURADAN *****in. Bu dosyayı cihazınız hangi versiyonu kullanıyor olursa olsun yükleyebilirsiniz.

Yukarıda *****miş olduğunuz dosyanın adını "update" olarak değiştirin. Uzantısıyla birlikte dosyanın adının "update.zip" olması gerekiyor.

Telefonunuzu USB kablosuyla bilgisayarınıza bağlayın ve "update.zip" dosyasını SD kartınıza kopyalayın.

Telefonunuzu bilgisayardan ayırdıktan sonra kapatın.

SES YÜKSELTME ve GÜÇ butonlarına basılı tutarak telefonunuzu BOOTLOADER modunda başlatın.

SES butonlarıyla RECOVERY seçeneğine gelin ve GÜÇ butonuyla seçin.

“/!\” sembölünü gördüğünüzde GÜÇ ve SES YÜKSELTME butonlarına basarak RECOVERY moduna girin.

RECOVERY menüsünden “apply update from /sdcard” seçeneğini seçin ve telefonunuzun SD kartına attığınız güncelleme dosyasını bulup yükleyin.

Yükleme bittikten sonra yine aynı menüden “reboot system now” seçeneğini seçerek telefonunuzu yeniden başlatın.

Nexus S’inizi en güncel Android versiyonuna güncellediniz.

Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich sürümü hakkındaki ayrıntılı bilgi için TIKLAYIN.
    Konu Bilal Akgunduz tarafından (17.Aralık.2011 Saat 15:55 ) değiştirilmiştir.

2. 2 kişi Bilal Akgunduz üyemize teşekkür etti:

akelibrahim (23.Nisan.2012),reno2 (31.Mart.2012)

Yeni Android
    Nereden
    İstanbul/Beylikdüzü
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    ayarlardaki sistem güncellemelerinden neden olmuyor bu güncelleme illede boot ekranındanmı yapmak lazım??

Ettiği Teşekkür
    328
    Alıntı hadjiwet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayarlardaki sistem güncellemelerinden neden olmuyor bu güncelleme illede boot ekranındanmı yapmak lazım??
    Hayır, ben siz beklemeyin hemen şimdi yükleyin diye paylaşımda bulundum.

Yeni Android
    Nereden
    İstanbul/Beylikdüzü
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    buradan yaparsam garanti dışına çıkma gibi bi durum olmaz deme gerçi garanti amerikada ama yinede sıkıntı olabilirmi??

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    müziği kapatıyor. nedendir?

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    sanırım anladım. turkiyede google music servisi çalışmıyor ondan olabilir. uygulamaları yönet kısmından devre dışı bıraktım muzik uygulamasını. yerine power amp programını *****dim.
    U... U...

Ettiği Teşekkür
    328
    Alıntı hadjiwet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    buradan yaparsam garanti dışına çıkma gibi bi durum olmaz deme gerçi garanti amerikada ama yinede sıkıntı olabilirmi??
    Hayır olmaz.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    gayet iyiymiş 4.0 ben beğendim.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    bende yüklemek istiyorum fakat daha önce hiç yapmadım nasıl yapıcam kafam karıştı biraz yapacamı da sanmıyorum kendim kesin bişi yaparım ben tele birilerri yüklemem konusun da yardımcı olabilirmi acaba

Ettiği Teşekkür
    328
    Alıntı matiasemo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende yüklemek istiyorum fakat daha önce hiç yapmadım nasıl yapıcam kafam karıştı biraz yapacamı da sanmıyorum kendim kesin bişi yaparım ben tele birilerri yüklemem konusun da yardımcı olabilirmi acaba
    İşlem çok basit. Dosyayı *****, ismini değiştir, telefona kopyala. Cihazı dediğimiz gibi açıp yükle. bu kadar üç adımlık olay. Bir zorluğu yok.

Sayfa 1 Toplam 12 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu

Bu Konu için Etiketler