Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İnternete giremiyorum

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

İnternete giremiyorum

Çin den bir telefon getirttim android 4.0 sonra eski nokia telimin imeisini girdim telefon suan sorunsuz calsiyor ve cokda memnumun telefondan ama ne yaptımsa internete girmeyi basaramadim.

apn ayarları defalarca degistirip degistirip giridm ama bi türlü internete girmedi.turkcell musteri hizmetlerini aradim bana android wap ayarlarini gonderdiler ama yinede girmedi hattım interneti acık oldgunu ve problem onlarda olmadıgını solediler bende sorunun telde olduguna karar verdım sonunda ama bununda ıllakı bı cozumu vardır dedım uzmanlardan yardım ısteyım dedım

tel marka
    zopo zp 100

operator
    turkcell

android surum
    4.03 ICS

yardımlarınız beklıorum telefona ne gıbı bı ayar yapmam lazım solersenız sevınırım

Yardım Sever Üye plazma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    13
    52 mesaja 69 teşekkür aldı
    apn ayarlarini elle girmen gerekiyor
    Tesekkur etme ne olur, arastir ogren seninde olur .
    Buradaki tum paylasimlarim yardim amaclidir, lutfen forumdaki uyeler om vs ile iletisim kurup yardim istemesinler forumda sorun eger bildigim bir konu ise cevap verilrim.
    Full brick half brick ok. mevcut boxlar : Spt, Z3x, Octopus, Riff Box, UNI, Cyclone, Mxkey, Setool, Gpg, FuriousGold (fullactive), Volcano, BST........vs

Yardım Sever Üye plazma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    13
    52 mesaja 69 teşekkür aldı
    Tesekkur etme ne olur, arastir ogren seninde olur .
    Buradaki tum paylasimlarim yardim amaclidir, lutfen forumdaki uyeler om vs ile iletisim kurup yardim istemesinler forumda sorun eger bildigim bir konu ise cevap verilrim.
    Full brick half brick ok. mevcut boxlar : Spt, Z3x, Octopus, Riff Box, UNI, Cyclone, Mxkey, Setool, Gpg, FuriousGold (fullactive), Volcano, BST........vs

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    apn ayarları elle giriyorum ama yinede internete baglanamiyom tum ayarlar acık olmasına ragmen

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı plazma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

eet cihaz bu bi türlü internete giremedim girmedigim apn kalmadı