Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: neden kimsede beam yok :(

Deneyimli Üye
    Nereden
    mersin
    Ettiği Teşekkür
    97
    52 mesaja 65 teşekkür aldı
    facebook müşteri hizmetleri
    Alıntı rojin2632 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş bana sorarsan benim için yeterli ama benim tavsiyem almadan önce iyice bi araştır incelemeleri mevcut zaten karanlıık bi odada rahatlıkla film seyrede bilirsin ama normal ışıkta verim alamassın
    yok hocam zaten normal ışıkta hiçbir projeksiyon tad vermez bana karanlık ortamda iyi bir görüntü versin yeter sınıfta kullanırken zaten perde yaptırdım bayaa karanlık bir ortam yaratabiliyorum zaten gündüz de dışarda bununla film milm izlemem hani söylendiği gibi karanlık ortamda 50 inch lik görüntüyü veriyormu onu merak ettim *****larda ne kadar uzaklıktan verdiği belli değil o yüzden sordum

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    ben 2 aydır kullanıyorum uzun araştırmalar sonucu aldım,eğer projeksiyon için alancaksan karanlık ortamda 50 inc e kadar istediğin görüntüyü rahat alırsın.Benim beklediğimden iyi çıktı.Ayrıca 1 tanede yedek pili var.Son olarak android 4.1 güncellemesini ekim ayında alacağını duyurdu.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    4
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    arkadaslar 1 pılle 4 .5 saat projeksıon acık kullanabılıyorsunuz zaten kuusundan 2 adet pıl cıkıyor goruntuye gelınce karanlık bı ortamda devasa bır goruntu elde etmek mumkun ben 1 aydır her gece farklı farklı fılmler ızlıyorum ve ınanın sonuc harıka renkler muazzam evet bır ıkı arkadasımın dedıgı gbı gun ısıgında pek sonuc alınmıor ama karanlıkda harıka ekran boyutu 50 ınc yazsada ben koca bınaya yansıtıp harıka bı goruntu elde edıyorum merak edenler varsa telı yakından ınceleyebılır

Yeni Üye biyolog4472 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    24
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Arkadaşlar şöyle söyleyeyim telefon olarak büyük bir hayal kırıklığı hafif donma yapan bir arayüz niye mi 2.3.4 ayrıca 1 ghz işlemci den ne beklersiniz
    sanki sadece Projeksiyon özelliği için tek çıkarılmış bu özelliği bakımından da mükemmel olmuş Projeksiyonu kararı siz verin öyle yüksek sürümleride beklemeyin
    GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yeni Android
    Nereden
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Benim nacizane görüşlerimi sizinle paylaşıyorum yaklaşık telefonu alalı bir ay oldu;

1-Telefonla çok konuşan sosyal platformları çok kullanan biriyim o yüzden şarj 1 gün ancak idare ediyor çok konuşan biri değilseniz 2 günü rahatlıkla çıkartır
    2-Telefonun kutusundan çift batarya çıkıyor ve birde dock veriyor bu + olmuş film izlerken diğer bataryanızı şarj etmek en ihtiyaç duyacağınız şey olacak
    3-Tam dolu şarj ile 2 saatlik bir filmi tam olarak izleyebiliyorum ve birazdaha şarjım kalıyor %20 gibi
    4-Telefon hız konusunda sizi hayal kırıklığına uğratmaz stabil çalışıyor bilişim sektöründe çalışan biri olarak size bunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim
    5-Ve herkesi merak ettiği projeksiyon performansına gelince bana göre gayet başarılı piyasada satılan bir çok 3D led projeksiyonlar hariç diğerleriyle aynı katagoriye girebilir gerçekten dev ekran zevkini yaşatıyor birde ses sistemi bağlarsanız ben kullanıyorum kendinizi sinemada gibi hissedebilirsiniz gün ışşığında pek başarılı olmayan projeksiyon karanlık ve loş ortamlarda harikalar yaratıyor.
    6-Android düşük versiyon olması eksi tabiki en azından 4.1 ile felan çıkabilirdi güncelleme gelecek diye samsung açıklama yaptı ancak ne zaman gelir bilinmez tabiki
    7- Sonuç olarak ben sırf aldım diye değil kötü olsada açıklarım size sonuçta paranızın boşa gitmesi bana bir fayda sağlamaz ama bir telefondan beklentilerinin rahatlıkla karşılayan bir cihaz projeksiyon olması artı bir özellik ama karanlık ortamlarda keyifle film izleyeceğinizi garanti edebilirim 50'' büyüklüğünde görüntüyü size sağlayabiliyor.

Açıklamalarım yararlı olduysa ne mutlu sorusu olan arkadaşlar varsa yanıtlayabilirim hoşçakalın.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    tavsiye ederim. Android 4 ne zaman çıkar buna

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bu telefonu alana kadar s2 alınır

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12