Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: aynı iki telefonda sürüm farklılığı

Yeni Android win_zip1.3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Question aynı iki telefonda sürüm farklılığı

facebook müşteri hizmetleri
    merhabalar. arkadaslar öncelikle bu andronova.net te ilk mesajım şimdiden hatam olursa affola... ilk olarak androidde yeniyim biraz heves sardı öğrenmek te gayet güzel..bende ve kardesimde galaxy mini var ve kies aracılıgyla ikisinide güncelledim kardesimin 2.3.6 oldu fakat benim tel için 2.3.4 son sürüm uyarısı veriyor bilgisi olan arkadaslardan detaylı bilgi alırsak sevinirim.

Süper Üye mrdmrc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    iSTaNBLuE
    Ettiği Teşekkür
    601
    550 mesaja 825 teşekkür aldı
    *#272* imei numaraniz # tuslayin iki telefondada TUR'musecili yoksa birbirinden farklimi yani baska ulkenin firmwarei olabilir oyuzden sordum

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    MrDMrC

Duyuru:Bir süre Aranızda olamıyacağım Konularım Güncel Kalmayabilir. Kusurabakmayın...

◄●Omega v19.2◄●►Final JB 4.1.2●►

OlloS2 ARMAGEDDON RoM

CrEaTuRe 2 RoM 4.0.4

Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    2.3.6 sürümünü (ki bildiğim kadarıyla son sürüm) TUR olmayan telefona yükleyebildim fakat TUR kodu olan telefonda yukleme yaparken 2.3.4 sürümlü tel için zaten son sürüm uyarısı alıyorum.

Süper Üye mrdmrc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    iSTaNBLuE
    Ettiği Teşekkür
    601
    550 mesaja 825 teşekkür aldı
    Alıntı win_zip1.3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.3.6 sürümünü (ki bildiğim kadarıyla son sürüm) TUR olmayan telefona yükleyebildim fakat TUR kodu olan telefonda yukleme yaparken 2.3.4 sürümlü tel için zaten son sürüm uyarısı alıyorum.
    Tamam zaten sorunda orda turkiye yeni surum cikarmamistir oyuzden 2.3.4 gozukur baska ulkede yeni surum oldugundan o telwfon guncellemistir kendini )

Yapilacak iki yol:
    1- turkiye olani diger ulkenin koduna cevirmek ve guncellemw almak bu verdigim kodu girdiginizde otekinde mesela ARB yaziyosa sizde yine TUR olan tele kodu gurip ARB secip install demeniz gerekir.
    2-guncel firmware konunuzdan en guncel romu konudaki yonergeleri izeyerek kurabiirsiniz bu daha kolay ve basit bir islem

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    MrDMrC

Duyuru:Bir süre Aranızda olamıyacağım Konularım Güncel Kalmayabilir. Kusurabakmayın...

◄●Omega v19.2◄●►Final JB 4.1.2●►

OlloS2 ARMAGEDDON RoM

CrEaTuRe 2 RoM 4.0.4

5. mrdmrc üyemize teşekkür edenler:

win_zip1.3 (21.Ekim.2012)

Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    ok.tesekkür ederim.