Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: wap

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

wap

arkadaşlar, telefonu dün teslim aldım. bu gün turkcell ekonomik internet paketini aldım ve wap tan internete baglanmayı denedim, denedim, denedim. olmadı! kafayı yedim resmen. neyse sonra turkcell e başvurdum karıştırdılar onlarda bir şey yapamadı. dediklerine göre veri adresi mi ne alınmıyormuş. samsung servisine gidip yazılım yükletmemi söylediler. tamam dedim ve samsung servisine gittim. orada sorunumu söyleyince bir yazılımı güncelleyeceklerini, sonra büyük ihtimal bu problemin düzeleceğini söylediler.

şimdi, neden böyle bir problem olabilir? bu yazılım neyin nesi? lütfen yardımcı olun. teşekkürler.

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı t1p7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, telefonu dün teslim aldım. bu gün turkcell ekonomik internet paketini aldım ve wap tan internete baglanmayı denedim, denedim, denedim. olmadı! kafayı yedim resmen. neyse sonra turkcell e başvurdum karıştırdılar onlarda bir şey yapamadı. dediklerine göre veri adresi mi ne alınmıyormuş. samsung servisine gidip yazılım yükletmemi söylediler. tamam dedim ve samsung servisine gittim. orada sorunumu söyleyince bir yazılımı güncelleyeceklerini, sonra büyük ihtimal bu problemin düzeleceğini söylediler.

şimdi, neden böyle bir problem olabilir? bu yazılım neyin nesi? lütfen yardımcı olun. teşekkürler.
    Onların yükleyebileceği Firmware'ın orjinalini kendiniz de yükleyebilirsiniz. Üstelik Android Market'e erişebilirsiniz. Konuya buradan ulaşabilirsiniz. Size tavsiyem yayınlanan son Firmware'i yükleyin. Kolay gelsin.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    yani şuan onlar samsung un güncel firmware' ini mi yüklüyorlar? bu benim sorunuma çözüm olabilir mi?

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı t1p7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani şuan onlar samsung un güncel firmware' ini mi yüklüyorlar? bu benim sorunuma çözüm olabilir mi?
    Aslında onlar da sizin yükleyeceğiniz Firmware'i yükleyecekler. Fakat onların yüklediğinde birçok kısıtlama yer alır. Sizin yükleyeceğinizde hiçbir kısıtlama yok.

Yeni Üye 2de1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Samsung s5830 da wap ayarlarını kendiniz manuel bir şekilde yapmanız gerekebilir bunun için APN ayarlarıcı diye ufak bir uygulama var bunu telefonunuza yüklerseniz otomatik wap ayarlarını alacaktır.