Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Arkadaşlar Bu Ne ? Yardım lütfen :(

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Arkadaşlar Bu Ne ? Yardım lütfen :(

facebook müşteri hizmetleri
    Arkadaslar telefonunumda 3 gündür falan sorun vardı ekran cok hafif gidip geliyordu falan önemsemiyordum ancak az önce telefonun ekranın bastırdığımda böyle ekranın mavi olduğunu gördüm Neden oluyor bu bilgisi olan var mı

http://a1210.hizliresim.com/12/q/f60hc.jpg

http://e1210.hizliresim.com/12/q/f60l8.jpg

resimler çok net değil ama google.com.tr nin altında hemen bi mavilik var göreceksiniz. Ne yapmam lazım?

Android® Titan® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    815
    689 mesaja 774 teşekkür aldı
    Yeniden yazılım yükleyin isterseniz, korkulacak birşey yok bence.
    Ne anlatırsan anlat, anlattığın
    karşındakinin algıladığı kadardır-
    Mevlana

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı Titan® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeniden yazılım yükleyin isterseniz, korkulacak birşey yok bence.
    hocam bilmişlik yapıyorum gibi anlamayın lütfen ama ekrana bastırınca mavileşmesinin yazılımla ne kadar alakası olabilir ki? ve bir şey farkettim o bastırınca mavi yerin çıktığı yerde normalde acuaweather hava durumu var ve o mavi. Anlatabildm mi bilmiyorum ama mavi kagıdın üstüne beyaz kagıt koyup bastırdıgınızda beyaz kağıt mavi görünür ya hani o tarz bişey insallah anlatabilmişimdir

Yeni Android CaglarismeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Marstan
    Ettiği Teşekkür
    5
    1 mesaja 2 teşekkür aldı
    evet oyle gibi sorun ya ekranda ya da yazilimda ikisindn biri

GT-S5830 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

800 MHz Armv6 processor | 278 MB Ram | Sürekli Değişen Rom | Adreno 200 GPU | 5 MP Camera | 3.5" 320x480 HVGA TFT LCD | 7.2 Mbps | 802.11 b/g/n |

Android® Titan® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    815
    689 mesaja 774 teşekkür aldı
    Alıntı prosperous Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam bilmişlik yapıyorum gibi anlamayın lütfen ama ekrana bastırınca mavileşmesinin yazılımla ne kadar alakası olabilir ki? ve bir şey farkettim o bastırınca mavi yerin çıktığı yerde normalde acuaweather hava durumu var ve o mavi. Anlatabildm mi bilmiyorum ama mavi kagıdın üstüne beyaz kagıt koyup bastırdıgınızda beyaz kağıt mavi görünür ya hani o tarz bişey insallah anlatabilmişimdir
    Estağfurullah dostum ne bilmişliği, herşeyi en ince detayına kadar konuşmalıyız ki daha çabuk ve kalıcı çözüm bulalım. Öncelikle ekranda ki mavilik sorunu ekranı bastırmadığın zamanlarda olmuyorsa yazılım yüklemene gerek yok. Hemen hemen her teknolojik cihazın ekranına parmakla baskı yapıldığında hepsinin ekranında birtakım renk değişkeklikleri meydana gelir, bu bir sorun değildir, başka bir yeride bastırmanız halinde yine aynı mavilikler çıkacaktır. Ama o bölümdeki mavilik bastırmadığınız zamanlarda da çıkıyorsa bana göre yeniden bir yazılım yüklemeyi deneyin.
    Ne anlatırsan anlat, anlattığın
    karşındakinin algıladığı kadardır-
    Mevlana

Yeni Android rock34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    8
    9 mesaja 26 teşekkür aldı
    bazı romlarda sayfayı en yukarıya yada en aşağıya fırlattığında 1 saniyelik bir mavi dalgalanma olur.
    ona benzzer bir gorunumu var gibime geldi benim an itibariyle.
    ama ne gibi bir cozumu olur hiç bi bilgim yok.
    titan hocamında soylemek istediği şuydu:
    bir cihazda bir problem varsa donanımdan once yazılım kontrol edilir mantığı.

bilgisayarın açılmıyorsa ilk işletim sisteminem bakarsın yoksa gidip anakartmı değiştirirsin ?
    aynı mantık.
    kolay gelsin

7. rock34 üyemize teşekkür edenler:

Titan® (24.Ekim.2012)

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum ancak söylediklerinizden çok daha farklı bir olay var. Ekran dokunmatiği eskisi gibi hassas değil ayrıca ekran bazen saliselik olarak gidip geliyor. Hani antenin kablosuyla oynadığınızda tv gidip gelir ya ufak ufak bu da aynı şekil. Ayrıca dokunmatik ekran kendi kendine basmaya başladı mesela ******* da ***** izliyorum birden ***** duruyor kendi kendine hiç ***** izleyemez oldum hepsinde böyle oluyor. Whatsapp'tan yazışıyorum birden klavye kayboluyor falan

VE şimdi yeni bir sorun daha eklendi, 3g çalışmıyor!! ekran için garantiye yollucam kesin ama yollayana kadar 3g sorununu nasıl cözerim?? 3g yazısı falan da hiç gelmiyor telefonun üst bar kısmına ayarlarda falan 3g açık ama..

Yardım Sever Üye palpable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Türkiye/İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    32
    36 mesaja 66 teşekkür aldı
    Arkadaşlar eğer doğru anladıysam sorunu, bu bir sorun değil özellik. O ekranın üzerindeki mavilikten söz ediyorsanız, bu sayfanın en sonuna geldiğinizi gösteren bir uyarıdır sadece kullanımı kolaylaştırmak için. Resimde de görüldüğü gibi arkadaş google chrome da sayfanın en üstünde dolayısıyla daha fazla ekranı yukarı kaydıramaz, bu mavilik sayfanın en üstüne geldiğini gösteren bir işaret. Parmağınızı iyiceaşağı doğru kaydırırsanız efekt şeklinde bu mavilik uzar. Sanırı mresimlerde pek net değil ama ben böyle bir çıakrımda bulundum. Yani bu bir yazılımsal yada donanımsal hata değil bir kullanışlı özellik

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı palpable Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar eğer doğru anladıysam sorunu, bu bir sorun değil özellik. O ekranın üzerindeki mavilikten söz ediyorsanız, bu sayfanın en sonuna geldiğinizi gösteren bir uyarıdır sadece kullanımı kolaylaştırmak için. Resimde de görüldüğü gibi arkadaş google chrome da sayfanın en üstünde dolayısıyla daha fazla ekranı yukarı kaydıramaz, bu mavilik sayfanın en üstüne geldiğini gösteren bir işaret. Parmağınızı iyiceaşağı doğru kaydırırsanız efekt şeklinde bu mavilik uzar. Sanırı mresimlerde pek net değil ama ben böyle bir çıakrımda bulundum. Yani bu bir yazılımsal yada donanımsal hata değil bir kullanışlı özellik
    DOSTUM HELAL OLSUN SANA gercekten de öyle şimdi farkettim, sayfanın sonuna geldiği için yapıyor o maviliği. Ama benim dokunmatikte sorun var o bi gerçek Peki su 3g sorununu ne yaparım bilebiliyor musun? telefonun 3gsi calısmıyor

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    3g sorununu fabrika ayarlarına geri dönerek çözdüm. Aynı sorunu yaşayan varsa bu şeki çözebilir arkadaşlar.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu