Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: aydınlatana dua edicem

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Angry aydınlatana dua edicem

facebook müşteri hizmetleri
    arkadaslar benim sorunum bilgisayarda google playden dosya *****irken yada herhangi bişey nedense telefonun internetini aktif etmeden hiçbisey *****miyo telin internetini aktif ediyorum ama dosyalar telin internetini kullanarak iniyo e ama tel bilgisayara baglı ve play de gözüküyo anlamadım bi türlü neden telin internetini kullanıyo normalde bilgisayarın internetini kullanarak tık die inmeli dosyalar lütfen yardım bu arada tel xperia x10i

Yardım Sever Üye
    Ettiği Teşekkür
    39
    9 mesaja 9 teşekkür aldı
    Google Play'den *****me seçeneği Mobil ağ'mı yoksa Wifi'mi seçili?

Bide telefon veri ağ kapat Wifi olarak dene bakalım o zaman Pc internetinden *****diğini göreceksin.

Yeni Android CaglarismeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Marstan
    Ettiği Teşekkür
    5
    1 mesaja 2 teşekkür aldı
    Yoo heerkesde ayni bu google play den tele inmesi gerekio zaten

GT-S5830 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

800 MHz Armv6 processor | 278 MB Ram | Sürekli Değişen Rom | Adreno 200 GPU | 5 MP Camera | 3.5" 320x480 HVGA TFT LCD | 7.2 Mbps | 802.11 b/g/n |

Banned Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Usb baglantisi ile alakali degil.Gmail hesabiniza telefonu kaydetmistir o yuzen playde cihazi goruyor.İndirmek icin telin netini kulanmasini normal pc den indrmirme talimati veriyor telden iniyor

mt11i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Gold Üye® mozug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Ettiği Teşekkür
    41
    688 mesaja 866 teşekkür aldı
    Evet protokol böyle, siz emri bilgisayar üzerinden play markete de verseniz, sıraya alır ve telefonun internet bağlantısı sağlandığında *****meye başlar. Apk leri sonra bilgisayara yedekleyebilirsiniz.
    Yeni Başlayanlar İçin Yararlı Bilgiler <---------- Bir Kere Okuyun En Azından.

AHLAKINIZ İKİ YÜZLÜYSE, ADALETİNİZDE İKİ YÜZLÜ OLUR

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı mozug Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet protokol böyle, siz emri bilgisayar üzerinden play markete de verseniz, sıraya alır ve telefonun internet bağlantısı sağlandığında *****meye başlar. Apk leri sonra bilgisayara yedekleyebilirsiniz.
    oldukca sacma bi durum bence bu ben önce samsung wave bada işletim sistemini kullanıyordum taktınmı teli kiese ne istersen ***** istersen internet paketin olmasın ama androidde öyle deil yinede cevaplar için teşekkür ederim ilgilenen herkese