Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: cynaggenmod7'den 2.6 dönüş yardım...

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

cynaggenmod7'den 2.6 dönüş yardım...

facebook müşteri hizmetleri
    s.a. arkadaşlar cynagenmod 7 kullanıyorum ancak google navigasyonu bu versiyonda olmadığı için tekrar 2.6 yada 2.7 geçmek istiyorum açılışta root modunda 2.6'yı yüklemiyor aborted hatası veriyor odinlede bir türlü yükleniyor ondada dowland modunda açamıyorum açsamda setup connect'te kalıyor yardımlarınızı bekliyorum...

Yardım Sever Üye dexmod_46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    69
    38 mesaja 42 teşekkür aldı
    Alıntı wolkowy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    s.a. arkadaşlar cynagenmod 7 kullanıyorum ancak google navigasyonu bu versiyonda olmadığı için tekrar 2.6 yada 2.7 geçmek istiyorum açılışta root modunda 2.6'yı yüklemiyor aborted hatası veriyor odinlede bir türlü yükleniyor ondada dowland modunda açamıyorum açsamda setup connect'te kalıyor yardımlarınızı bekliyorum...
    hocam odinle yükleme yapmalısınız. bilgisayarınızda kies kurulu ise telefonunuzu bilgisayara tanıtıp kiesi kaldırın veya görev yöneticisnden işlemler kısmında kies başlıklı tüm uygulamaları durdurun, ardından odini çalıştırıp yükleme işleminizi tamamlayın
    Konu dexmod_46 tarafından (23.Ekim.2012 Saat 12:34 ) değiştirilmiştir.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    masa üstündeyken comportta gösteremiyorum odinle telefonu dowland moduna alınca görünüyor.. birde odinde yer alan seçilmesi gereken crs boot dosyaları yükleyeceğim romda yok tek parça çıkıyor onuda yükle diyorum setup install da kalıyor

Yardım Sever Üye dexmod_46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    69
    38 mesaja 42 teşekkür aldı
    Alıntı wolkowy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    masa üstündeyken comportta gösteremiyorum odinle telefonu dowland moduna alınca görünüyor.. birde odinde yer alan seçilmesi gereken crs boot dosyaları yükleyeceğim romda yok tek parça çıkıyor onuda yükle diyorum setup install da kalıyor
    Tek dosyalı romu yüklerken odinde one package bölümünü işaretleyin ardından en alttaki bölüme ekleyip devam edin hocam

GT-S5830 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi