Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: PowerAMP yüklerken bir sorunla karşılaşıyorum

Yeni Android catsfany - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Question PowerAMP yüklerken bir sorunla karşılaşıyorum

Öncelikle herkese merhaba.

Bundan yaklaşık bi hafta önce Samsung Galaxy S3 aldım. Hemen aldığım gün root işlemini yaptım ve gerekli gördüğüm tüm programları kurdum. PowerAMP yide kurmuştum ve cracklemiştim. Sorunsuz çalışıyordu ancak dün lisans ile ilgili bi hata aldım. Trial versiyon olduğunu söyledi ve program kapandı. Lucky Patcher ile yeniden crackledim ama sonuç düzelmedi. Bende silip yeniden yüklemek istedim ancak bi daha yükleyemedim.

"PowerAMP yüklenemedi. Boş alan açın ve yeniden deneyin." şeklinde bir hata alıyorum. hem SD kart da hemde Telefonun kendi hafızasında yaklaşık 10gb a yakın boş ver var. Bu sorun için ne yapabilirim. Şimdiden teşekkür ederim. İyi forumlar

Uzman Üye ahmetmertgok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    45
    175 mesaja 286 teşekkür aldı
    Crackli oyun/uygulama konusunda yardimci olamiyoruz uzgunum.
    -LÜTFEN KIRIK LİNKLERİ KONU SAHİPLERİNE ÖZEL MESAJLA VEYA KONU ALTINA YAZARAK BİLDİRİNİZ.
    -SORULARINIZI MODERATÖRLERE ÖZEL MESAJ İLE DEĞİL, KONU ARACILIĞI İLE SORUNUZ. BU SİZİN DAHA FAZLA İNSANDAN DAHA HIZLI YANIT ALMANIZI SAĞLAR
    -FORUM KURALLARINA UYMAYANLARI MODERATÖRE BİLDİR BUTONUNU KULLANARAK BİZE BİLDİRİNİZ.
    .

Nereden
    Manisa
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı ahmetmertgok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Crackli oyun/uygulama konusunda yardimci olamiyoruz uzgunum.
    Anlıyorum. Ancak ben size crackleme ile ilgili bir şikayetim olduğunu söylemedim. GooglePlay de legal olarak dağıtılan PowerAMP trial versiyonunu telefonuma yükleyemiyorum. Tam apk inip yükleme başlayacağı sırada yeterli alan yok diyor yukarıda da belirttiğim gibi. Başka programlarda böyle bi sıkıntı yaşamıyorum yanlızca PowerAMP de var bu olay.

Yeni Android Emre Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    5
    9 mesaja 16 teşekkür aldı
    ya ben anlamıyorum neden root yapıyorsunuz hem performans açısından yüksek bir telefonunuz var benim anlamadığım zaten telefonun iyi telefonun hakimi olucaksanda ne olcak zaten iyi bir telefon oyun , uygulamaları sorunsuz çalıiştırır hem telefona zarar geliyor root lu iken anlamıyorum sizi ondan sonra telefonum niye açılmıyor diye üzülüyorsunuz

Nereden
    Manisa
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı Emre Yildirim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya ben anlamıyorum neden root yapıyorsunuz hem performans açısından yüksek bir telefonunuz var benim anlamadığım zaten telefonun iyi telefonun hakimi olucaksanda ne olcak zaten iyi bir telefon oyun , uygulamaları sorunsuz çalıiştırır hem telefona zarar geliyor root lu iken anlamıyorum sizi ondan sonra telefonum niye açılmıyor diye üzülüyorsunuz
    bana göre root işleminin performansla olduğundan çok "özgürlük" le alakası var. dediğin gibi performans konusunda çok iyi bi cihaz s3. ama gel gelelim çoğu faydalı uygulama root izni istiyor. bu kişisel ihtiyaçlara göre değişen bişey. senin ihtiyacın yoksa rootlamayabilirsin.
    "Fikirlere kurşun işlemez!..."

Yeni Android Emre Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    5
    9 mesaja 16 teşekkür aldı
    şu ana kadar hiç olmadı bana bir örnek verirmisin peki neye ihtiyacınız oluyor?

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    arkadaşın sorununu bende yaşıyorum yardım edebilecek kimse yokmu ?? başlık açıkça belli lütfen giripte gereksiz yorumlarla konuyu farklı yönlere çekmeyelim.burda konu açılmış soruna yardımcı olunsun diye niye root yapıyorsunuzki tartışması yeri değil burası

Deneyimli Üye s_yuksek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Ettiği Teşekkür
    89
    66 mesaja 84 teşekkür aldı
    Edit....****************************************** *************
    Konu s_yuksek tarafından (31.Ekim.2012 Saat 03:49 ) değiştirilmiştir.

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    yanıtın için teşekkür ederim ama lucky patcher ve poweramp yi sildim geri lucky patcher ı yüklesem dediğin yöntem işe yararmı ??

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    lucky patcher ve poweramp ı silmiştim.Lucky patcher ı yükledim ve arkadaşın dediği gibi sorun giderme ile poweramp ı geri yükleyebildim.Sorun çözülmüştür.Teşekkür ederim s_yuksek

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu