Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 567
Toplam 66 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 66 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [ROM]SAMSUNG GALAXY W GAMİNG ROM (Oyun Romu)

Aktif Üye bmvx564 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ş.Urfa
    Ettiği Teşekkür
    67
    28 mesaja 37 teşekkür aldı
    Alıntı Xena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu rom yuklemeye değmez beyler. Denedik test ettık sonrada gmail google talk vs uygulamaları yukleyemıyorsunuz çok sıkıntı yaratıyor bu rom.
    "OYUN ROMU" Sanırım sizin kullanımınız için çok fonksiyonlu bir sistem gerekir.Oysaki bu rom Oyun İçin ideal bir modda.İyi forumlar

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    ya Google store çalışmıyor

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bu rom yuklemeye değmez beyler. Denedik test ettık sonrada gmail google talk vs uygulamaları yukleyemıyorsunuz çok sıkıntı yaratıyor bu rom..... bu dedikleri bende de mevcut tek sıkıntı bunlar zaten giderilirse süper olucakkk.. bekliyorum sabrsızlıkla. emeğe teşekkürler şimdiden

Süper Üye selcukks52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    238
    313 mesaja 464 teşekkür aldı
    Rom eski dostum daha destek geleceğini sanmıyorum şu an neyse o olarak kalır

Discovery cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Ya söyleyecek sözü olmalı insanın ya da, Susacak edebi.

Emeğe Saygı Bir Teşekkür..

Yardım Sever Üye W.Support - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    42
    24 mesaja 29 teşekkür aldı
    Alıntı sedatistan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Durun sakın yüklemeyin bir test yaptım.bu rom'u kurdum ve hiçbirşey yüklemeden ram en fazla 130 kadar kullanıyor.sonra normal yani orjinal stock rom u kurdum.140-150 arası kullanıyor yani diyeceğim o ki bu romu performanslı yapan içindeki bağlantıarı zartın zurtun kalkmış olması değil stock roma root atın.sonra ram manager pro,fmr memory,rebooter ve cache cleaner kurun aynı şey oluyor ayrıca bu romda navigasyon yok google play store sürekli hata veriyor google talkı yükleseniz bile,wireless bağlantısı arada sorun çıkarıyor ve daha bir sürü eksik açıkcası değmez.orjinal rom en iyisi ve ben bir fark göremedim izin özü eğer varsa bile devede kulak bile değildir.tek artınız overclock u bir rom bu oyun romu onada ihtiyacınız yok bu ram için 1.4 işlemci fazla fazla.800mhz e çekiyorum işlemciyi dead tigger hariç herşeyi oynuyorum(most wanted bf2 9mm cs portable vs..).dead tigger dediysem de full grafikte sorun çıkarıyor.

bence değmez bi çok rom denedim hiç birindede bi fark göremedim demekki telefonun kapasitesi bu ram belli ekran kartı belli işlemci artsa hafızası boşalsa ne oalcak.

sadece OYUN ROM'u yazmasından kaynaklı psikolojik bi rahatlığınız olur olay o!

hadi sağlıcakla
    Sen git uğraşma bu işlerle cidden git. Ve bu arada bu romun en düşük ram miktarı 40 a kadar iniyor. Orjinal roma "ram manager pro,fmr memory,rebooter ve cache cleaner kurun" Demişsin 130 a kadar iniyor demişsin. Güzel kardeşim ne kadar zekisin sen öyle ulan o ram programları ram kullanmıyormu ? sen orjinal romda 50 nin altına ***** ss at telefonu camdan atayım *****sunu çekeyim.
    Kör Cehalet Çirkefleştirir İnsanları, Suskunluğum Asaletimdendir... Her Lafa Verilecek Bir Cevabım Vardır Lakin, Önce Lafa Bakarım Laf mı Diye, Bir de Söyleyene Bakarım Adam mı Diye...

Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 567

Bu Konu için Etiketler