Sayfa 1 Toplam 28 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 276 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [FIRMWARE] Samsung Galaxy Tab için Güncel Firmware Dosyaları ve Kurulum Detayları

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı

Post [FIRMWARE] Samsung Galaxy Tab için Güncel Firmware Dosyaları ve Kurulum Detayları

facebook müşteri hizmetleri
    DUYURU: Samsung Galaxy Tab için Android Gingerbread 2.3.6 güncellemesi dağıtılmaya başlamıştır. Güncellemenin *****me bağlantısı aşağıdadır.

Samsung Galaxy Tab - P1000 için güncel Firmware dosyalarına, *****me bağlantılarına ve kurulumuna dair detaylı açıklamalara aşağıdan ulaşabilirsiniz. Yükleme işlemlerinden önce;

Firmware dosyalarını yüklemek için bazı riskleri göze almak zorundasınız. Kurulum ve kurulum sonrası karşılaşabileceğini sorunlardan siz sorumlusunuz. Ayrıca kişisel bilgilerinizi kaybedebilirsiniz. Bunun için işlemlerden önce telefonunuzun yedeğini almayı unutmayın!

İşlemlere başlayabilmek için tabletinizin bilgisayar tarafından tanınması gerekebilir. Windows 7 işletim sistemli bir bilgisayara sahipseniz işlemler kendiliğinden gerçekleşir. Diğer işletim sistemleri için, Samsung Kies programını kurun, tabletiniz bilgisayar tarafından tanındıktan sonra programı silin. Bu şekilde işlemleri sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz. Samsung Kies programını *****mek için buraya tıklayın.

Samsung Galaxy TAB Güncel Firmware Dosyaları

RAR Şifresi: samfirmware.com

Ocak 2012 - P1000XWJQ8 - Android 2.3.6 Gingerbread - En Güncel Firmware

Ekim 2011 - P1000XWJQ4 - Android 2.3.3 Gingerbread

Eylül 2011 - P1000XWJPJ - Android 2.3.3 Gingerbread

Mayıs 2011 - P1000XXJQ1 - Android 2.3.3 Gingerbread

Mart 2011 - P1000XWJMK - Android 2.2.1 Froyo

Ocak 2011 - P1000XWJMI - Android 2.2 Froyo

Aralık 2011 - P1000XWJMF - Android 2.2 Froyo

Aralık 2011 - P1000XXJME - Android 2.2 Froyo

Aralık 2011 - P1000XXJMD - Android 2.2 Froyo

Yukarıdaki açıklamaya göre tabletinizi bilgisayara tanıtın. İstediğiniz Firmware dosyasını *****in. İşlemlere başlamadan önce microSD ve SIM kartlarınızı çıkarabilirsiniz. Aşağıdaki adımları sırasıyla ve doğru bir şekilde uygulayın.

1. Odin Multiloader programını buradan *****in.

2. USB kablosu ile bilgisayara bağladığınız Galaxy Tab'inizi kapatın. Güç + Ses Kısma butonlarına basılı tutarak Download Moduna geçin.

3. Odin programının klasörü ya da Firmware dosyalarının bulunduğu dizinde bulunan P1_add_hidden.pit dosyasını programın PIT bölümüne yerleştirin.

4. Program üzerinde Re-Partition, Auto Reboot ve F.Reset Time seçeneklerinin işaretli olduğundan emin olun. Start butonu ile yükleme işlemini gerçekleştirin.

5. Yükleme işlemi bittikten sonra programın sol tarafındaki reset butonuna basın. Re-Partition seçeneğinin işaretli olmadığından emin olun.

6. Tabletinizin Açma/Kapama tuşuna basılı tutarak kapatın ve tekrar Güç + Ses Kısma butonlarıyla Download moduna geçin.

7. Firmware klasöründen çıkan dosyaları aşağıdaki gibi yerleştirin.

P1000.....ALL....tar dosyasını PDA kısmına,

P1000.....MODEM....tar dosyasını PHONE kısmına,

P1000.....CSC....tar dosyasını ise CSC kısmına yerleştirin.

Eğer tek bir dosya çıkarsa bunu PDA kısmına yerleştirin.

8. Dosyaları doğru yerlere yerleştirdiğinizden emin olun. Start butonu ile yükleme işlemini başlatın.

9. Tabletiniz açıldıktan sonra; *#1234# tuşlayarak Firmware Build numaranızı öğrenebilirsiniz.

10. Google hesabınızı ekleyip, tabletinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Android 2.3.3 Gingerbread versiyonunun ekran görüntüleri aşağıdaki gibidir.

Alıntı poladil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu Bilal Akgunduz tarafından (15.Mart.2012 Saat 23:48 ) değiştirilmiştir. Sebep: Screenshots

2. 6 kişi Bilal Akgunduz üyemize teşekkür etti:

arhpozitif (01.Mayıs.2015),javelinlivefire (15.Ocak.2013),Kirmizi_Tilki (03.Nisan.2012),komandante (25.Mayıs.2012),poladil (11.Şubat.2012),selcukks52 (24.Haziran.2013)

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bilal kardeşim.
    Build: P1000XWJMK - En Güncel Firmware Dosyası dosyasını yüklemeye çalıştım.
    Bu söylediğin tüm aşamaları geçtim ancak siyah açılış ekranında kalakaldım.
    Elim ayağım buz oldu. NE yapacağım

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Yazıyı güncelledim. Bir yerde yaptığım bir yanlışlıktan dolayı yükleyememişsiniz. Tabletinizin bataryasını çıkarıp USB kablosunu takarak Download Moduna geçin. ardından işlemleri uygulayın.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bilal bey bu guzel forum icin oncelikle tesekkur ederim, gun gectikce paylasimlar artacaktir.
    Benim asil merak ettigim konu 2.3 yada 3.0 ne zaman bu cihazlara da gelecek yada gelecek mi?
    Simdiden tesekkur ederim.
    Konu kalucizmir tarafından (11.Nisan.2011 Saat 09:59 ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    Alıntı kalucizmir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilal bey bu guzel forum icin oncelikle tesekkur ederim, gun gectikce paylasimlar artacaktir.
    Benim asil merak ettigim konu 2.3 yada 3.0 ne zaman bu cihazlara da gelecek yada gelecek mi?
    Simdiden tesekkur ederim.

Samfirmware.com kendi twitter sayfasında Samsung'dan aldıkları bilgi doğrultusunda Samsung Galaxy Tab'ın 3.0 güncellemesini almayacağını duyurmuştu ama kaynak ne kadar güvenilirdir onu da bilemiyorum açıkçası.. İşte bu da bahsettiğim resim:

DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı Lazanyeah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Samfirmware.com kendi twitter sayfasında Samsung'dan aldıkları bilgi doğrultusunda Samsung Galaxy Tab'ın 3.0 güncellemesini almayacağını duyurmuştu ama kaynak ne kadar güvenilirdir onu da bilemiyorum açıkçası.. İşte bu da bahsettiğim resim:

Tesekkurler lazanyeah. Umarim 2.3 en kisa zaman da gelir

Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    Tesekkurler lazanyeah. Umarim 2.3 en kisa zaman da gelir
    Galaxy S update i ile birlikte yakın zamanda yayınlanacağı biliniyor şu an için.. Bekleyip görelim

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    cyanogenmod'un galaxy tab için bir romu var internette fakat bana pek güvenilir gelmedi 2.3 konusunda, siz ne dersiniz?

Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    cyanogenmod'un galaxy tab için bir romu var internette fakat bana pek güvenilir gelmedi 2.3 konusunda, siz ne dersiniz?
    Stabil değil henüz bildiğim kadarıyla.. Güvenilirliği konusunda da bir bilgim yok açıkçası Cynogen kullanmadım daha önce hiç..

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    tavsiye ettiğiniz bir rom varmı acaba ben de şu an jm6 yüklü.

Sayfa 1 Toplam 28 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu

Bu Konu için Etiketler