Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Samsung Galaxy S3 4.1.1 de format için gizli kod nedir

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

Samsung Galaxy S3 4.1.1 de format için gizli kod nedir

Samsung Galaxy S3 telefonumda daha önce 4.0.4 yükü idi, format atarken fabrika ayarlarına girip bu işlem sonrası telefon açıldığında telefon arama kısmından *2767*3855# kodu yazdığımızda format atıyor ve 3. olarakta dataları temizliyorduk. Fakat bu gün telefonum 4.1.1 güncellemesini otomatik olarak kendi yaptı, güncelleme sonrası format atıp programlarımı yükleyeyim diye işleme başladım, fabrika ayarlarına geri getirdikten sonra 2. işlem olan telefon arama kısmına *2767*3855# kodunu yazdığımda format işlemi başlamadı.
    Acaba bu kod 4.0.4 da bu kod çalışırken, günceleme yapıp 4.1.1 olduğundan bu kod artık geçersizmi oldu. Yeni bir kodmu var. 4.1.1 için yeni bir kod varsa forma yazarmısınız, eğer 4.1.1 de bu kodla format atılıyorsa ben neden bu kodla format atamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yardım Sever Üye tatliyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Ettiği Teşekkür
    198
    184 mesaja 244 teşekkür aldı
    Arkadaşım format koduyla uğraşmaya gerek yok. Wipe Cache ve Wipe Data yapabilirsiniz. Telefonu kapatıp Ses açma + fiziksel menu tuşu ve telefonu açma tuşuna aynı anda basın gelen ekranda wipe Cache partition ve wipe Data factory reset yapın. Ve reboot system now diyin. En güzel format yöntemi budur.

Emeğe saygı açısından Teşekkür Ederim butonunu kullanınız.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    iPhone 5S iOS 7.0.4

Eğer yazdıklarımın size bir yararı varsa lütfen 'Teşekkür Ederim' butonunu kullanınız

(Oluşabilecek olan yazım yanlışlarından dolayı şimdiden özür dilerim.)

3. 2 kişi tatliyasin üyemize teşekkür etti:

audeyay (29.Ekim.2012),inspeak (27.Ekim.2012)

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Biliyorsunuzki sitelerde anlatılanlara göre formatı 4.04 de 3 aşamada gerçekleştiriyorduk. İlk olarak fabrika ayarlarına geri getirme, ikinci adım kodla format atma ve 3. sü ise sizin söylediğiniz işlemi yapıyorduk. Dediğiniz gibi kod işe yaramayınca bende sizin dediğinizi bir sefere mahsus olmak üzere denemiştim. Bu denemem üzerine sizde böyle bir yol göstermişsiniz. Yardımınız için teşekkur ediyorum. Ama anlayamadığım ozaman bu kodu neden yarattılar ve bu koda göre format atılıyordu. Adı üstünde format, bilgisayara nasıl format atıyorsak sanırım bu kodu kulanarakda bu cihazlara format atıyoruz. Kısacası sizin söylediğinizi ben daha once yapmış idim. Bakalım başka arkadaşlarda bu konuda ne görüş bildirecekler. Yardımınız için teşekkur ederim.