Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: apk açmak

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    6
    2 mesaja 3 teşekkür aldı

apk açmak

ankara-gtug.org/2012/06/13/apk-dosyasinin-kaynak-kodlarina-nasil-bakilir/?lang=tr
    bakın buna uğraşıyorum amacım kodlarına filan bakmak bazı uygulamaların.dizine çıkarmada sorun çıkıyor olmuyor başka türlü nasıl yaparım bir anlatın yada böyle
    adam şunu demiş
    İndirilen dex2jar dosyasını açıp içeriğini bir önceki basamakta classes.dex dosyasını çıkardığımız dizine çıkarabiliriz.

ama verdiği linkten dex2jar *****dim açtım classes.dex in olduğu dosyaya çıkarttım.bişey olmadı

Yeni Android
    Nereden
    dasdas
    Ettiği Teşekkür
    4
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    öncelikle uygulamanın hangi programla yapıldığını bulsan iyi olur bilmiyorsan eclipse yada smartface designer falandır ilk önce eclipse de open project de ve bu dedğin programı göster

bide dosyaları çıkartıp bakmak istersen .apk uzantısını .zip yap ve dosyaları çıkar içindeki dosyalara bakabilrsin hatta kodlarıda düşük bi ihtimal olsada bulablrsn

yanlış anlamış olabilirm biraz karışık yamışsın

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    apk yı winrar ile açtım karışıma "classes.dex" şeklinde bir dosya olana bmlüm çıktı bwn dex dosyasını nasıl açabilrim

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    1
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    kodları göremezsin boşuna uraşma. anca apkmanager tarzı bir program kullanarak apk yi ayrıştırabilirsin. kod gösterir ama adamın yazdığı kodu değil decompile edilmiş kodu görürsün. ondan da bişi anlayacağını sanmam.

Yeni Üye Gokberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Googledan apktoolun google code sayfasina gir ve gerekli dosyalari *****. Ugrasmadan kisa yoldan halledersin isini

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
    HTC Sensation | InsertCoin 5.4.0

Profesyonel Android archleo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    31
    344 mesaja 781 teşekkür aldı
    Değerli arkadaşlar,

apk dosyalarını decompıle etmek, reverse-engıneerıng (ters mühendislik) olup aslen illegaldir!! Bilginize...

................................... ADVANCED RIDING IS AN ART

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    6
    2 mesaja 3 teşekkür aldı
    tamam anladım bi yöntemle sadece decompile edilmiş kodları gördüm işime yaramadı ertık kendim çalışıyorum bkz.http://forum.andronova.net/showthrea...921#post499921

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    apk açmak iyiymiş açılabilir mi ki

Yardım Sever Üye dexmod_46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    69
    38 mesaja 42 teşekkür aldı
    Telefonumda ki orjinal sms uygulamasının yani mms.apk uygulamasını açtım yaklaşık bir saat uğraştım ama açtım. açma sebebim ise bu 3 mesaj sonra mms haline dönmesiydi, bu mms kodunu da buldum 3 yazan kısmı 20 yaptım ama tekrar .apk haline getiremedim hevesim kaçtı öyle bıraktım

GT-S5830 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    6
    2 mesaja 3 teşekkür aldı
    Alıntı murat1521 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    apk açmak iyiymiş açılabilir mi ki
    açılabilir ama kodları ilk yazıldığı haliyle göremezsin değişmiş bir şekilde görürsün