Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ACİL YARDIM DOSTLAR S3 açılmıyor KÖTÜ OLDU YARDIMM

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

ACİL YARDIM DOSTLAR S3 açılmıyor KÖTÜ OLDU YARDIMM

s3 ü yurt dışından bi tanıdık getirdi sıfır ama unluck yapılmış aldım pasport kaydı daha yok ben bu telefonu yeni aldım ve kiesten güncelleme yaparken yanlışlıkla usb den cıktı ve telefon acılmıyo pc tel arası ünlem işareti cıkıyor recover moda girmiyor ama odin moda giriyor ne yapcam odinle yüklemeye calışsam kurtarırmıyım ne olur yardım en kotü senaryo nedir ??

Yardım Sever Üye
    Ettiği Teşekkür
    39
    9 mesaja 9 teşekkür aldı
    telefonun bataryasını çıkart biraz bekle sonra tak sorun düzelmiş olacaktır.
    Bir Teşekkür Yeter

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    olmadı 2 3 dakika bekledim taktım ama sonusc aynı

Süper Üye Mersosayhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    131
    506 mesaja 1,593 teşekkür aldı
    Su an için yapıcagın tek yontem odın ıle firmware yuklemek olucaktır...Mumkun ıse telefondakı firmwareyı bılıyorsan onu kurman ılk etapta(ımeı ve sebeke sorunu yasamaman ıcın)...Ama telefon yurtdısı nasıl bır tepkı verır deneyıp gormek lazım

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    odinden yükleme yapmaya çalıştım oda abaşarısız beyler ne yapcam ne olur yardım kies cihazı gormuyor recover moda girmiyor unlem işareti var ekranda başka bişi olmuyo

Süper Üye Mersosayhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    131
    506 mesaja 1,593 teşekkür aldı
    odın modda nasıl basarısız oluyor bırazdaha acıklarmısın

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    yükleme yaparken telefona laptopdan kaydı düstütel ve usb cıktı bönceki versiyon 4.0.4 dü ben jeil bean i yukledimonu denedim odinle ama olmadı

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    telefonu odin moda alıyorum pc ye baglıyorum pda dan jealbaen son versiyonu yukledimonu seciyorum start diyorum 1 dakika gecmeden faild diyo

Deneyimli Üye s_yuksek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Ettiği Teşekkür
    89
    66 mesaja 84 teşekkür aldı
    Alıntı ms_mhmt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    s3 ü yurt dışından bi tanıdık getirdi sıfır ama unluck yapılmış aldım pasport kaydı daha yok ben bu telefonu yeni aldım ve kiesten güncelleme yaparken yanlışlıkla usb den cıktı ve telefon acılmıyo pc tel arası ünlem işareti cıkıyor recover moda girmiyor ama odin moda giriyor ne yapcam odinle yüklemeye calışsam kurtarırmıyım ne olur yardım en kotü senaryo nedir ??
    sana tel hangi ülkeden geldiyse o ülkenin 4.0.4 romunu odinle yüklemen en doğrusu ve buarada kieste yaptığın güncelleme sonrasında sanırım hattın uçacaktı...gerçi odinle jelly bean yüklediğinde de uçacaktı hattın...hangi ülkeden geldiyse o ülkenin romunu kurmayı dene en geçerli yöntem bu bence...

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    ingiltereden geldi ama odin yüklemiyor ki zaten o 4.0.4ü yüklemeye calışsam yuklermi

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu