Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 76 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [PROGRAM][v1.0] Android Uygulaması Yüklemenin En Kolay Yolu: Android Injector

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı

[PROGRAM][v1.0] Android Uygulaması Yüklemenin En Kolay Yolu: Android Injector

Birçok Afrika ve Ortadoğu ülkesinde resmen hizmet vermesine karşın ülkemizde satılan Android işletim sistemli telefonlarda yeralmayan (birkaç telefon hariç) Android Market'in yeni ve güncellenmiş versiyonu bazı kısıtlamaları da beraberinde getirdi. Yurtdışından gelmiş ya da bir şekilde Android Market yüklenmiş cihazlara Gingerbread güncellemesi gelmesiyle birlikte ortaya çıkan yeni Market kısıtlaması Angry Birds gibi birçok popüler uygulamanın görüntülenememesine sebep oluyor.

Buna ek olarak; Stock Android ya da yalnızca üreticinin markasını taşıyan cihazlarda bilinmeyen kaynaklı uygulama yükleme izni alınabiliyor. Fakat bazı operatör ürünü cihazlarda bu özellik kaldırılmış olabiliyor. Bu yasağı aşmak için; cihazınızı rootlamanız gerekir.

Cihazınız için root işlemlerini yerine getiremediyseniz ya da bu konularda tecrübesiz iseniz, Android Market dışı uygulamaları yüklemenize olanak sağlayan Android Injector programı tam da sizin için yazılmış demektir. Harmony Hollow Yazılım tarafından geliştirilmiş olan program vasıtasıyla uygulama yüklemek oldukça basit bir hal alacak.

Programı kullanarak istediğiniz uygulamaları yükleyebilmek için aşağıdakilere sahip olmalısınız;

Tüm bu şartları yerine getirdiyseniz yükleme işlemlerine başlayabilirsiniz.

YÜKLEME

1. Settings/Applications/Development menüsünden USB Debugging özelliğini aktif hale getirin.

2. Telefonunuzu USB kablosu ile bağladıktan sonra, Driver'larınızı yükleyin ve telefonunuzun bilgisayar tarafından tanındığından emin olun.

3. İndirdiğiniz Android Injector programını kurun.

4. Programı çalıştırın ve Select files butonuna basarak istediğiniz uygulama(ları)yı seçin.

5. Install to devices butonuna basıp, uygulamaların yüklenmesini bekleyin.

Artık istediğiniz uygulamayı yükleyebileceksiniz. Görüş, öneri ya da sorunlarınız için yorum yazınız.
    Konu Bilal Akgunduz tarafından (29.Mayıs.2011 Saat 20:41 ) değiştirilmiştir.

2. 2 kişi Bilal Akgunduz üyemize teşekkür etti:

ado355 (25.Mayıs.2012),damar10 (10.Temmuz.2012)

Yeni Üye MAtrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    güzel program teşekkürler.

Yeni Üye MRZ86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    emeğine sağlık root yapmak istemeyeneler için güzel bir alternatif

Ettiği Teşekkür
    328
    Alıntı MRZ86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    emeğine sağlık root yapmak istemeyeneler için güzel bir alternatif
    Alıntı MAtrix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzel program teşekkürler.
    Rica ederim.

Yeni Üye mnurolcay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Google, Harmony Software sitesi için uyarı verdi:

"www.harmonyhollow.net contains content from red-caviar-kamchatka.com, a site known to distribute malware. Your computer might catch a virus if you visit this site."

?

Yardım Sever Üye smyrna1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Izmir
    Ettiği Teşekkür
    274
    64 mesaja 90 teşekkür aldı
    teşekkürler, sağolun. garantiyi bozmamak için iyi bi alternatif oldu...

Ettiği Teşekkür
    328
    Alıntı mnurolcay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Google, Harmony Software sitesi için uyarı verdi:

"www.harmonyhollow.net contains content from red-caviar-kamchatka.com, a site known to distribute malware. Your computer might catch a virus if you visit this site."

?
    Ben kullandım programı virüs falan yoktu. Sanırım bu tür kısıtlamaları aşmakta kullanılmaya başladığından bu şekilde müdahale etmek istemişlerdir.

Şimdi baktım siteye sitemizde ve yazılımlarında virüs yoktur tarzında bir açıklamada bulunmuşlar. Zaten yazılımlanrın Cnet gibi güvenilir sitelerden dağıtılıyor. Virüs olması neredeyse imkansız.
    Konu Bilal Akgunduz tarafından (25.Mayıs.2011 Saat 00:00 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye mnurolcay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Bir de anlamadığım şey, market dışında .apk dosyasını bulduktan sonra, uygulamaları zaten kurabiliyorum ? örneğin Go Launcher Market'te görünmüyor ama geliştirileri apk dosyalarını yayınlıyor, kurabiliyorum ?

Ettiği Teşekkür
    328
    Alıntı mnurolcay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir de anlamadığım şey, market dışında .apk dosyasını bulduktan sonra, uygulamaları zaten kurabiliyorum ? örneğin Go Launcher Market'te görünmüyor ama geliştirileri apk dosyalarını yayınlıyor, kurabiliyorum ?
    Kurabilirsiniz zaten buna birşey söylemiyoruz. Bu programı açınca kurması çok basitleşiyor. Programı çalıştırınca çıkan telefon şeklindeki pencereye sürüklüyorsunuz ve yükleniyor. Telefona atip, dosya yöneticisinden bulup yüklemekten daha kolay. Ayrıca bu konuyu ilk açtığımda Android Market dışı uygulamaların yüklenebilmesine olanak sağladığını vurgulamıştım. Bu kısıtlama herkeste bulunmadığından ve popüler uygulamaların görüntülenmemesi sonradan oluştuğundan yeniden düzenledim ki kurulum basit hale gelsin.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Teşekkürler güzel paylaşım fakat ben telefonumu pc ye tanıtamıyorum kabloyu takınca sadece uyarı sesi geliyo pc den o kadar yani pc telefonu görmüyor ne yapmalıyım ve driverlar dediğiniz nedir orasını anlamadım yardımcı olursanız sevinirim

Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Bu Konu için Etiketler