Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: şarj sorunu

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

şarj sorunu

Selam telefonuma alalı 2 hafta oldu şarjı 1 gün gidiyor hertürlü programı denedim 3g bağlantısını kapatığım da bile 1 gün de şarj bitiyor başka arkadaşlarda bu sorun varmı yardım edermisiniz...

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı srdrdrml Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam telefonuma alalı 2 hafta oldu şarjı 1 gün gidiyor hertürlü programı denedim 3g bağlantısını kapatığım da bile 1 gün de şarj bitiyor başka arkadaşlarda bu sorun varmı yardım edermisiniz...
    Yalnız bu bir problem değildir. Bir akıllı telefonun pil ömrü normal şartlarda en fazla 1-2 gündür.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    dostum telefonu şarjdan çekiyorum evden işyerine gelene kadar %5 azalıyor bence akıllı bir telefon için çok hızlı düşüyor ben samsung i5503 de kullandım Android 2.1 (Eclair) İşletim Sistemi kuruluydu onda böyle sıkıntı çekmedim 2. güne şarjı dayanıyordu yine çeşitli uygulamalar açık sosyal paylaşım sitesi açık ama bunda nebiliyim bence sorun yazılımsal neyse yeni sürümü bekleyelim bakalım ne olucak teşekkürler

Ettiği Teşekkür
    328
    dostum telefonu şarjdan çekiyorum evden işyerine gelene kadar %5 azalıyor bence akıllı bir telefon için çok hızlı düşüyor ben samsung i5503 de kullandım Android 2.1 (Eclair) İşletim Sistemi kuruluydu onda böyle sıkıntı çekmedim 2. güne şarjı dayanıyordu yine çeşitli uygulamalar açık sosyal paylaşım sitesi açık ama bunda nebiliyim bence sorun yazılımsal neyse yeni sürümü bekleyelim bakalım ne olucak teşekkürler
    Firmware bölümünden manuel olarak güncelleyin. Belki düzelebilir.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    3G'yi kapattigini soylemissin ama bu telefonlarda bildigim kadariyla 3G yok. Neyse, onerim kullanmadigin surece telefonun Wi-Fi, GPS, Bluetooth ve hatta otomatik dondurme sensorunu kapatman.

Ettiği Teşekkür
    328
    Alıntı sofist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3G'yi kapattigini soylemissin ama bu telefonlarda bildigim kadariyla 3G yok. Neyse, onerim kullanmadigin surece telefonun Wi-Fi, GPS, Bluetooth ve hatta otomatik dondurme sensorunu kapatman.
    Şimdilerde çıkan hemen her telefonda 3G mevcuttur. Galaxy Ace de 3G bağlantı özelliklerine sahiptir.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Aldigim yerde wave II ile farkini anlatirken soylemislerdi. haklisin, goruntulu konusma ile karistirilmis demek.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    hepsini kapatıp denedim olmuyor hatta samsung ara güncelleme yaptı belki düzelir dedim değişen yok neyapalım hergün şarj yapıyoruz

Ettiği Teşekkür
    328
    hepsini kapatıp denedim olmuyor hatta samsung ara güncelleme yaptı belki düzelir dedim değişen yok neyapalım hergün şarj yapıyoruz
    Orjinal Firmware yükleyip bir deneyin. Belki pil ömründe değiişim olur.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Merhaba..malesef ben de daha düne kadar şarz olyından şikayetçiydim..3 gün oldu alalı ve birçok proğram kurdum-kaldırdım..ve bir gün boyu dayanabilen şarz olayı şimdi 2 gün oldu...olay şu..GO Launcher EX marketden *****ip kurabilrsiniz...diğelerine göre ( birkaçını denedim) çok pratik kullanışlı arayüzü....menü tuşundan anasayfaya girdiğinizde, son kullanılanlar - 1 geçmişi temizle.....,çalışanlar - 2 tüm proğramları kapat günde bir kaç kez uygularsınız..batarya süresini uzatabilirsiniz...............

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu