Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: LBE Privacy Guard(Uygulamalara Verdiginiz Izinler Yönetin)

Gold Üye®
    Nereden
    Stockholm
    Ettiği Teşekkür
    439
    1,450 mesaja 3,139 teşekkür aldı

LBE Privacy Guard(Uygulamalara Verdiginiz Izinler Yönetin)

- Hassas verilere erişmek için her uygulamanın izin kontrol ederek gizliliğinizi koruyun.
    - Malware ve Truva atları gibi kötü amaçlı yazilimlari engelleyin.
    - Eğer sınırsız bir veri saglayan internetiniz yoksa istenmeyen ağ trafiği engelleyin.
    - Güvenlik günlüğünü kontrol ederek gizliliğinizi çalmaya çalışan uygulamalari öğrenin.
    - Ve cok daha fazlasi...

Sahsen bizzat bir cok uygulamanin ne amacla oldugunu bilmedigim halde IMEI vb kisimlara izin istedigini gördum. Bu izinleri kapattim uygulamalarin calismayacagini dusundum fakat hic bir sorun cikartmadan calismaya devam ettiler.

Root gereklidir. Olusabilecek her turlu sorundan bizzat siz sorumlusunuzdur.

[COLOR=#ff0000][SIZE=4][B][CENTER]

Kalbi kırdıktan sonra gelen özür, doyduktan sonra sofraya gelen tuz gibidir; ihtiyaç kalmaz..

Benim Olmazsa Olmaz Uygulamalarım Dev Liste

2. 2 kişi tokayto üyemize teşekkür etti:

s_yuksek (07.Kasım.2012),Titan® (08.Kasım.2012)

Deneyimli Üye s_yuksek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Ettiği Teşekkür
    89
    66 mesaja 84 teşekkür aldı
    addons detector önermişti bi mod arkadaş o yüklüydü ama bunu da yükleyeceğim garanti

Gold Üye®
    Nereden
    Stockholm
    Ettiği Teşekkür
    439
    Alıntı tayan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uygulama çok güzel ellerine sağlık. fakat ben yükledikten sonra ekran kapalıyken durduk yere açılmaya başladı 1sn kadar cihaz donuyomuş gibi oluyor ve normal ekranı kapa süresinde tekrar ekran kapanıyor normal şekilde, nedenini çözemedim. şimdi uygulamalara izinlerini geri iade ettim. sanırım bu yüzden oluyor :/
    Bazi uygulamalar bazi bölumlere etki yapmaya calistiginda uygulama dogal olarak tepki verebiliyor.

Kalbi kırdıktan sonra gelen özür, doyduktan sonra sofraya gelen tuz gibidir; ihtiyaç kalmaz..

Gold Üye®
    Nereden
    Stockholm
    Ettiği Teşekkür
    439
    haklısınız. bu gün boyunca denedim ve can sıkıcı geldi bana. açıkcası birazda taktım olaya gözüme fazla battı sanırım. tüm izinleri olumluya çevirip, uygulama verilerini temizledim programı sildim. yeniden başlatana kadar aynı şekilde devam etti yeniden başlattıktan sonra düzeldi. paylaşımınız için teşekkürler tekrardan.
    Rica ederim.

Deneyimli Üye s_yuksek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Ettiği Teşekkür
    89
    66 mesaja 84 teşekkür aldı
    programın hakkını yemişim :/ sorunu bulup hallettim. uygulamayı tekrar kurdum ve çok cici çalışıyor Allah kimseyi takıntılı yapmasın, kolay gelsin tekrardan.
    sorun neymiş? belki yaşayan olur aynısını ve yardımın dokunabilir

Yeni Android
    Nereden
    Ä°stanbul, Turkey
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Android Uygulama İzinleri

uzun zamandır uygulama calışmaları ile ilgili sorundan doalyı bu izinlere takılmıştım ki gecen gün bir uygulamnın merak etip izinlerine baktığımda diğer izinler bölümünde tümünü gösder dediğimde cıkan izinde aynen şu vardı. Sistem araçları (acılışta oatamatik başlatma) parantez icindeki iznin altında yer alan acıklama bölümü, ve bu tek izin, şimdi burada asıl konu risk iceren izinler varmı nasıl negelleriz ama benim olayımda android büyük sorunu olan acılışta calışan ve kendi kendine aktif olan programları sonlandırmak, bunun izin taskmanager kullanmak zorunda kalmamak!! burada söz konusu izinde otamatk başlatma seceneği yugulamanın telefon acılışıunta başlatılması ile ilgili bir izin olduğunu düşünerek bu konuya deyindim ama farklı bir şeyde olabilir,
    buna bağlı olarak paylaşdığım resimde root lu bir cıhada root explorer ile yapılan değiştirilen uygulam ayarlaı göderiyorum, bunlar tüm yugulamalar icin ayndırı, bunlarda benim bildiğim kadar uygulamanın sitem icindeki izinleri ile ilgilidir,
    yanlışım varsa uzman kişilerden düzeltilmesini rica ediyorum.

burada bir deişiklik ile uygulamada anlattığım durumile ilgili negibi ayarlamalar yapabilirz.

uzun zamandır bu sorun için bu ayarlara takıldım daha önce bir kac deem oldu ama sonuc alamadım.

bilgisi olan arkadaşların bu konuda bilgi vermesini önemle rica ediyorum.

İsim:  Android uygulama izinleri..jpg
Görüntüleme: 283
Büyüklük:  73.6 KB (Kilobyte)

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Teşekkürler...

Aktif Üye
    Ettiği Teşekkür
    29
    18 mesaja 18 teşekkür aldı
    paylaşım için teşekkürler

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Eline Saglık Teşekkür Ederim

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    8
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    s3 üme yükledim , rootlu , programı çalıştırdığımda tel donuyor ve sonra kendi kendine restart atıyor , sıkıntı ne anlamadım , ben de tırstım ve sildim . sorun ne olabilir ?

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu