Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Acer liquid açılmıyor

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Acer liquid açılmıyor

arkadaşlar 1 ay önce acer liquid e aldım. ilk hafta telefonu iyice çözdükten sonra marketten *****me yapamadığımı görünce root edip romunuda yükselttim. dün gece baktım yeni rom çıkmış yükleyeyim dedim. ama superboot da hata verdi. telefon açılmamaya başladı. ana ekran açılıp donuyordu. maleze girip en son işletim sistemine geri yükle dedim. yükledi ve açıldı. ama tekrar o romu yükleyeyim dedim. belki bir yerde hata yapmışımdır diye. yeniden yükleyince yine aynı hatayı verdi. telefon yine açılmaya başladı. bende yine format ekranına girip aynı işlemleri yapayım fabrika ayarlarına döneyim dedim. yanlışlıkla cache yi silmişim. üstüne birde fabrika ayarlarına dön dedim. olan oldu şimdi sadece format ekranına girebiliyorum ama fabrika ayarlarına bakcup alamıyorum. telefon ekranına bakıyorum bomboş. açılmıyor. sd karttan backup alayım deddim sd kartıda sildim. ama ne denediysem açılmıyor telefon. işletim sistemi tamamen gitti pc ye takınca otomatikman pc de görmüyor. bi akıl verin nasıl çıkıcam bu işin içinden. servise götürmek istemiyorum garanti dışı kalıcak. yardım ve fikirlerinizi bekliyorum.
    Konu Bilal Akgunduz tarafından (05.Haziran.2011 Saat 12:28 ) değiştirilmiştir.

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı cagri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 1 ay önce acer liquid e aldım. ilk hafta telefonu iyice çözdükten sonra marketten *****me yapamadığımı görünce root edip romunuda yükselttim. dün gece baktım yeni rom çıkmış yükleyeyim dedim. ama superboot da hata verdi. telefon açılmamaya başladı. ana ekran açılıp donuyordu. maleze girip en son işletim sistemine geri yükle dedim. yükledi ve açıldı. ama tekrar o romu yükleyeyim dedim. belki bir yerde hata yapmışımdır diye. yeniden yükleyince yine aynı hatayı verdi. telefon yine açılmaya başladı. bende yine format ekranına girip aynı işlemleri yapayım fabrika ayarlarına döneyim dedim. yanlışlıkla cache yi silmişim. üstüne birde fabrika ayarlarına dön dedim. olan oldu şimdi sadece format ekranına girebiliyorum ama fabrika ayarlarına bakcup alamıyorum. telefon ekranına bakıyorum bomboş. açılmıyor. sd karttan backup alayım deddim sd kartıda sildim. ama ne denediysem açılmıyor telefon. işletim sistemi tamamen gitti pc ye takınca otomatikman pc de görmüyor. bi akıl verin nasıl çıkıcam bu işin içinden. servise götürmek istemiyorum garanti dışı kalıcak. yardım ve fikirlerinizi bekliyorum.
    Şimdi telefonunuza Hardware reset atmak için; telefon kapalıyken Güç butonuna basılı tutun, telefon titreşince ve Acer logosu gözükünce Ses kısma ve yükseltme butonlarına basılı tutmaya başlayın. Bir menü açıldığında; ses butonları ile dolanıp, kamera butonuyla seçerek "Clear Boot" seçeneğini uygulayın. Bu şekilde resetleniyormuş, bir deneyin.
    Konu Bilal Akgunduz tarafından (07.Mayıs.2011 Saat 19:35 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    evet modum bunuda denedim. işlemleri yaptım. hatta sonra sd karta yüklediğim nandroidi de yükle dedim ama yüklemiyor. yükleme hatası diyor.
    sd karta bir backup yüklemem ve ordan yeniden sistemi yüklemem lazım sanırım. ama uygun bir nandroid backup nasıl bulucam yabancı siteleri bile alt üst ettim. acer yeni olduğu için pek birşey bulamıyorum. nasıl çıkıcam bu işin içinden anlamadım. ekran geliyor hafif bir ışık var ama siyah ekran bekliyor.