Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Htc one x alicam

Yardım Sever Üye Slangpimp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Ettiği Teşekkür
    114
    12 mesaja 12 teşekkür aldı

Htc one x alicam

facebook müşteri hizmetleri
    Htc one x alıcam arkadaşlar ama sizede danışmak istedim Kullan varsa aramızda bir yardımcı olursa telefon nasıl bir sıkıntısı felan var mı ona göre alsam bende param boşa gitmesin

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    Ben Zengin Etmeye Devam Ederken Efesi,Belkide Tenine Değiyor Başkalarının Nefesi...

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Kardeşim görsellik açısından harika. telefon çok şekil duruyor. donanım olarak bana göre s3 ile hemen hemen aynı. ama one x s3ten daha güzel duruyor. s3 herkeste var amele işi oldu aynı iphone gibi. bu çok kişide yok.hala elit benim gözümde. tek bi sıkıntısı var telefonun "bütün forumun derdi" güncelleme geç gelmesi. hala jellybean bekliyoruz. sürekli erteleniyor falan. o sıkıntı. ama güncelleme çok önemli değil dersen kesinlikle tavsiyem one x al. güncelleme önemli dersen yine git one x al çünkü test sonuçlarında jb li s3 geçemiyor icsli one x i gidip s3 alırsın,1 hafta sonra jb çıkar one x için, one x çağ atlar sende oturur üzülürsün

Deneyimli Üye beyto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Ettiği Teşekkür
    37
    151 mesaja 176 teşekkür aldı
    Birde bi ekleme yapalim.One x te sd kartı arttiramiyorsunuz bunu unutmayin.Yanlis hatirlamiyorsam telefon yekpare tek dokum oldugu icin pil cikarilamiyor.Ama gercekten cok performansli ve guzel bir cihaz.Guncelleme konusunda belki biraz sikinti yasayabilirsiniz.Malum htc iyi gunler gecirmiyor.Tek dertleri cok sayida cihaz satabilmek.Guncelleme onemli diyorsaniz tek adres samsung.

LG-P970 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    Cm 10 Jelly Bean(Resmi Sürüm)

[MOD][ICS & JB]●►ACID Audio Engine V5.0◄●

Emeğe Saygı Duyalım Ve Teşekkür Butonunu Kullanalım

Nereden
    İzmir
    Ettiği Teşekkür
    114
    Öncelikle Teşekkürler Yardımınız için ben suan galaxy y kullandığım için one x benim gözümde doğa üstü gibi bişi gb kullandığım için güncelleme önemli değil benim için root ve rom kurmayıda bilmem ben sadece günlük ihtiyaç internet mesajlaşma ve azda olsa oyun sırf htc kullanmayı istediğim denemeyi istediğim bir marka suan ki telefonumun şarj sıkıntısı çok olduğundan htcnin sarjıda benim için sorun olmaz diye düşünüyorum bide htc one serisinin yanında beats kulaklık veriyolar diye duydum o doğru mu?

Ben Zengin Etmeye Devam Ederken Efesi,Belkide Tenine Değiyor Başkalarının Nefesi...

Yeni Android
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    beats kulaklıklar sadece sensation xe ve xl modelleri ile verilıyor. one x ile beyaz htc kulaklığı veriliyor. ama kendi kulaklığı ile ses nasıl derseniz müthiş. çünkü samsunglarda olmayan beatsaudio desteği var one x'te. hele birde beats yada senhaiser kulaklık alırsanız kulaklarınıza inanamazsınız. şarj konusunda ben henüz sıkıntı yaşamadım. 3g sürekli açık ve internette dolanıyorum akşama kadar. tunein ile ***** dinliyorum, telefonla da sık konuşurum ve beni 1.5 2 gün idare ediyor.

Nereden
    Bursa
    Ettiği Teşekkür
    37
    Doga ustu sevdim bunu
    Gunluk kullanim icin bu cihaz biraz fazla gibi ama tabi ki karar sizin.Root rom isleri ogrenince kolay ve eglenceli isler.Kulaklik meselesine gelince htc bir karar almisti.Artik sattigi cihazlara kulaklik destegi vermiyor.Tabi bu karari degismediyse.One x te de durum bu bilmiyorum ama buyuk ihtimal destek yoktur diye dusunuyorum.Alcaganiz yere sorabilirsiniz.

Nereden
    İzmir
    Ettiği Teşekkür
    114
    Biliyorum günlük kullanım için fazla ama olcaksa kaliteli olsun istiyorum s3 hassas telefon elimde dağılır diye uzak duruyorum htc tasarımı cok hosuma gitti kulaklığım var ama yinede merak ettim veriyolar mí diye sonuçta bedava yani ya bişi daha sorucam ben biraz kiloluyum ve ellerim terliyo ekranda dokunmatik olunca vay halime telefona dokunamıyorum bile acaba ekrana jelatin felan kaplatsam bu sorun geçer mi

Nereden
    Bursa
    Ettiği Teşekkür
    37
    Ayni sorun bende de var.Ekranda cok yaglanma oluyor bu sebeple.Jelatin cektirebilirsiniz.Bir sorun olmaz.One x i elime aldigimda bana cok saglam bir cihaz hissi verdi.Bende bu cihazi dusunuyorum ama bahsettigim sorunlardan dolayi full hd telefonlari bekliyorum.

Nereden
    İzmir
    Ettiği Teşekkür
    114
    Bende samsungtan bıktım artık sense arayüzünü denemek htc ile tanışmak için can atıyorum inşallah pişman olmam ya

Android® Titan® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    815
    689 mesaja 774 teşekkür aldı
    Alıntı beyto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayni sorun bende de var.Ekranda cok yaglanma oluyor bu sebeple.Jelatin cektirebilirsiniz.Bir sorun olmaz.One x i elime aldigimda bana cok saglam bir cihaz hissi verdi.Bende bu cihazi dusunuyorum ama bahsettigim sorunlardan dolayi full hd telefonlari bekliyorum.

One X+'a bak dostum, bataryası ve dahili hafızası One X'e göre daha geniş.
    Ne anlatırsan anlat, anlattığın
    karşındakinin algıladığı kadardır-
    Mevlana

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu