Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Samsung galaxy s ı9000 facebook uygulaması

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Samsung galaxy s ı9000 facebook uygulaması

Merhaba arkadaşlar bi arkadaşımın tavsiyesiyle galaxy s ı9000 aldım turkcell kampanyasından fakat içinde vodafone hat kullanıyorum sınırsız ınternetıyle neyse sıkıntım şu ben facebook uygulamasını nereden *****iceğimi bilmiyorum samsung app de falan yok arkadaşım avrupa yakasında versiyon yükletmiş market diye bir uygulama var herşey üçretsiz bende böyle kullanmak istiyorum beni bilgilendirirseniz çok sevinirim şimdiden ilginize teşekkür ederim....

Gold Üye® Bilal Akgunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    328
    618 mesaja 2,390 teşekkür aldı
    Alıntı gurhangsgs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bi arkadaşımın tavsiyesiyle galaxy s ı9000 aldım turkcell kampanyasından fakat içinde vodafone hat kullanıyorum sınırsız ınternetıyle neyse sıkıntım şu ben facebook uygulamasını nereden *****iceğimi bilmiyorum samsung app de falan yok arkadaşım avrupa yakasında versiyon yükletmiş market diye bir uygulama var herşey üçretsiz bende böyle kullanmak istiyorum beni bilgilendirirseniz çok sevinirim şimdiden ilginize teşekkür ederim....
    Forumda Güncel Firmware yükleme konumuz mevcut. O konudan güncel olan versiyonu yükleyerek Android Market'e kavuşabilirsiniz.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    teşekkür ederim ilgine arkadaşım bu arada ben anlamam ama bakınıcam işte ama yine teşekkür ederim bişey olursa rahatsız edwerim yine

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    Alıntı gurhangsgs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim ilgine arkadaşım bu arada ben anlamam ama bakınıcam işte ama yine teşekkür ederim bişey olursa rahatsız edwerim yine
    Galaxy S konusu altında detaylı anlatım mevcut zaten.. Anlamada ve uygulamada bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum..
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..