Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: galaxy ace 5830 ve android market uygulamaları

Yeni Üye
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    15
    13 mesaja 15 teşekkür aldı

galaxy ace 5830 ve android market uygulamaları

merhaba,samsung galaxy ace 5830 android 2.2 froyo sürümü telefonuma android marketten uygulama yükleyemiyorum. '' bu hesaba ait bir android telefon bulunmamaktadır '' uyarısı yapıyor sistem.telefonu fabrika ayarlarına döndürüp tekrar kurdum,gmail hesabımı ekledim,aynı hesapla android markete girdim,yine aynı uyarı mesajı geliyor ekrana.flash player 10.2 sürümü gibi uygulamaları nasıl alabilirim,yardımcı olabilecek varsa sevinirim...

Deneyimli Üye
    alikasimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Ettiği Teşekkür
    407
    219 mesaja 682 teşekkür aldı
    Alıntı buğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba,samsung galaxy ace 5830 android 2.2 froyo sürümü telefonuma android marketten uygulama yükleyemiyorum. '' bu hesaba ait bir android telefon bulunmamaktadır '' uyarısı yapıyor sistem.telefonu fabrika ayarlarına döndürüp tekrar kurdum,gmail hesabımı ekledim,aynı hesapla android markete girdim,yine aynı uyarı mesajı geliyor ekrana.flash player 10.2 sürümü gibi uygulamaları nasıl alabilirim,yardımcı olabilecek varsa sevinirim...
    öncelikle bu cihaz için flash desteğinin ŞİMDİLİK olmadığını belirtmek isterim. sorununuza gelince, cihazınızda kısıtlı versiyon bulunmakta. stock yani orjinal versiyonu yüklemeniz sorununuzu giderecektir.
    Saygımlarımla, Ali Kasımoğlu

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    orjinal versiyon nasıl yüklenir ya da 2.3

Deneyimli Üye
    alikasimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Ettiği Teşekkür
    407
    219 mesaja 682 teşekkür aldı
    Alıntı kenanh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    orjinal versiyon nasıl yüklenir ya da 2.3
    Samsung Galaxy Ace s5830 Programlama ve Geliştirme bölümünden ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz.
    Saygımlarımla, Ali Kasımoğlu

Yeni Üye
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    15
    13 mesaja 15 teşekkür aldı
    Ali bey cevabınız için teşekkürler,yine de bazı sorularım var halâ, ''stock yani orjinal versiyonu yüklemeniz gerekir'' demişsiniz,neyin orjinali anlayamadım,garantili,distrübütör lerden ürün temin eden marketlerden alınan telefonlarda orjinal olmayan neler var,bazı sitelerde android 2,2 için flash player 10.2 güncellemesi yapıldı haberleri okumuştum,bu güncelleştirmelerden faydalanabilmek için telefon modeli ayrımı belirtilmemişti,yanılıyormuyum...çok teşekkür ederim...

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    4 mesaja 7 teşekkür aldı
    Adobe'un yazılımın sorunsuz çalışabileceğini test edip onayladığı ve yazılımını adapte ettiği bir sertifika listesi var. Bu listenin dışındaki cihazlarda Flash Player çalışmıyor, Ace bu listeye girecektir, ancak henüz listede değil.

7. Ethem Babiloğlu üyemize teşekkür edenler:

Oxumare (30.Ağustos.2012)

Yeni Üye damn2u - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Sitede bulunan orjinal romları *****ip yüklüyorum fakat hepsinde Türkçe dil desteği olmasına rağmen, gönderdiğim mesajlardaki türkçe karakterler karşı tarafa türkçe olarak gitmiyor ve kurulan cümleler saçma sapan bir hal alıyor. Telpa yada Samsung Türkiye ürünleri ithal ettikten sonra gerek kısıtlamak için gerek ülkeye uygun düzenlemelere yaparak firmware değişimi yapıyor sanırım. Peki bu distribütör rom'una nasıl ulaşabiliriz? Market ve ******* benim için mesajlaşmaktan daha geri planda kalıyor, bu mesaj sorununu çözmek istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Deneyimli Üye fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ANKARA
    Ettiği Teşekkür
    23
    70 mesaja 91 teşekkür aldı
    galaksi ace 2.3 güncellemesi olacakmı ve olacaksa ne zaman olur lutfen cvb ben teli root yapmak ıstemıyorum garanti dısı kalır dıye onun android market kullanabılmek ıcın guncelleme beklıyorum ama cok uzun surecekse guncelleme en ıyısı root yapmak

Yeni Üye MRZ86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Anlamak mümkün değil gerçekten sinir bozucu bir durum ürünü pazarlarken tüm bu market ******* vs. özellikleri söylüyorlar insanlarda buna güvenerek bu ürünü alıyor ama aldıktan sonra bi bakıyorsun market çalışmıyor neden root edilmeli peki root edilince ne oluyor cihaz garanti dışı kalıyor ...

Yeni Üye
    Nereden
    ankara
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bütün bu işlemlere başlamadan önce mutlaka bir gmail hesabınızın olması lazım.İstenen kısımlarda bu hesabınızı girmeniz gerek)
    Telefonunuzun arama menüsüne girip *#272*telefonunuzun imei numarası# tuşlayın.Karşınıza gelecek listeden ECT 'yi seçeceksiniz.Bunu onayladıktan sonra telefonunuz kendiliğinden kapanacak ve kısa bir süre sonra kendiliğinden açılacak ve artık android market ve ******* açılmış olacak.Bu arada telefonunuz ingilizce olarak açılacak.Telefonunuzu türkçe yapmak için settings>language and keyboard>choose language kısmına girip türkçeyi seçeceksiniz.Artık herşey tamam marketi ve *******' yi sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.BU İŞLEM ROOT DEĞİLDİR.DOLAYISIYLA GARANTİYİ BOZMAZ ve GERİ DÖNÜŞLÜ BİR İŞLEMDİR.Bu işlemi geri döndürmek yani marketi ve *******'yi kaldırıp cihazı ilk günkü gibi yapmak istiyorsanız *#272*telefonunuzun imei numarası# tuşlayın.Bu defa ECT'yi değil TUR'u seçin ve onaylayın.Cihazınız kendiliğinden kapanıp açılacak ve açıldığında market ******* ve sizin yüklediğiniz bütün uygulamalar silinecek sadece galerinizdeki resim ve ***** gibi şeyler kalacak.(BÜTÜN AYARLARINIZ DA KUTUDAN İLK ÇIKTIĞI GİBİ OLACAK.)

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu