Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: rom yükleme

Yeni Üye FOXT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

rom yükleme

GALAXY S TELEFONUMU GOLD DAN ALDIM MARKET SORUNUM YOK PARALEL IHHALAT BI TELEFON OLDUGU ICIN ,2.1 OLARAK GELMISTI KİESLE 2.2 FROYA YA YUKSELTTIM ,FAKAT ODİN İŞİNE HEP UZAK DURDUM YAPTIĞIM ARAŞTIRMALARDA YURTDIŞI TELEFONLARIN ODIN ILE KULLANIMINDA BIR IHTIMAL OLARAK IMEI BILGILERINI TUTAN SISTEM KLASORü SILINEBILIYORMUŞ BU NEDENLEDE bende uzak durdum hep,rom kurmak çokta zor değil ama bunu kötü bi tecrubeyle yaşamak yerine sizlerden yardım isteyerek aşmaya karar verdim ,telefonumdaki orjinal rom un üzerine jvh rom kurmak neye göre olacak kımıleri sistem çöküyor diyor sunun üzerine sunu kurma falan fılan yani bende ki orjınal rom üzerine kurabılımıyım, benım 2.2 froyo dogrudan 2.3.3 e gecmemde sakınca varmı !

Deneyimli Üye Onur Şanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    15 mesaja 51 teşekkür aldı
    Android ile ilgili her kafadan bir ses çıkıyor Açıkçası şahsen Galaxy S'in diğer android cihazlardan daha dayanıklı olduğu kanısındayım, sistem olarak.. Çoğu zaman Galaxy S'i brick etmek öyle sandığınız kadar da kolay olmuyor.. IMEI Bilgilerinin silinmesi durumuna da sadece 1-2 kez rast geldim forumlarda.. Ben de telefonumu yurtdışından aldım ve Kies, Recovery programları veya ODIN aracılığıyla onlarca farklı kernel, resmi romlar ve custom romlar flashladım hiçbirinde de bir sorunla karşılaşmadım şimdiye kadar..

Rom yükleme konusuna gelince.. Telefonunuzu forumda Galaxy S Ana Başlığı altında bulunan resmi rom dosyaları bölümündeki 2.3.3 JVH ye ODIN'i kullanarak yüseltebilirsiniz.. Extra herhangi bir işlem uygulamanız gerekmez.. Konu içerisindeki yükleme talimatlarını adım adım ve atlamaksızın yaptığınız taktirde başarılı olacaksınızdır..
    DakyROM 10.2 Extreme Edition with Dark Core 2.9.3 JVQ - Hell Yeah..

Yeni Üye
    Nereden
    Bodrum
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    JVH sorunsuz çalışıyor mu? Türkçe karakter problemlerinden bahsedilmiş. Başka bir Rom yüklenmiş düzelmiş forumda okumuştum bir konuda.

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı Lazanyeah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Android ile ilgili her kafadan bir ses çıkıyor Açıkçası şahsen Galaxy S'in diğer android cihazlardan daha dayanıklı olduğu kanısındayım, sistem olarak.. Çoğu zaman Galaxy S'i brick etmek öyle sandığınız kadar da kolay olmuyor.. IMEI Bilgilerinin silinmesi durumuna da sadece 1-2 kez rast geldim forumlarda.. Ben de telefonumu yurtdışından aldım ve Kies, Recovery programları veya ODIN aracılığıyla onlarca farklı kernel, resmi romlar ve custom romlar flashladım hiçbirinde de bir sorunla karşılaşmadım şimdiye kadar..

Rom yükleme konusuna gelince.. Telefonunuzu forumda Galaxy S Ana Başlığı altında bulunan resmi rom dosyaları bölümündeki 2.3.3 JVH ye ODIN'i kullanarak yüseltebilirsiniz.. Extra herhangi bir işlem uygulamanız gerekmez.. Konu içerisindeki yükleme talimatlarını adım adım ve atlamaksızın yaptığınız taktirde başarılı olacaksınızdır..
    cevap için teşekkür ederim ben şimdi z4root programını kurdum galaxy s e ama programı başlattıgımda çalışıyor bı kac sanıye sonra tıtrıyor ve oldugu yerde sayıyor yeni versiyondada eski versiyondada sonuc aynı usb ayıklama modu acık neden calısmıyor olabılır ?

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı terbiyesiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    JVH sorunsuz çalışıyor mu? Türkçe karakter problemlerinden bahsedilmiş. Başka bir Rom yüklenmiş düzelmiş forumda okumuştum bir konuda.
    SamFirmware de güncel versıyonunda bir çok problem düzeltılmıs denıyor..

Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    Alıntı FOXT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cevap için teşekkür ederim ben şimdi z4root programını kurdum galaxy s e ama programı başlattıgımda çalışıyor bı kac sanıye sonra tıtrıyor ve oldugu yerde sayıyor yeni versiyondada eski versiyondada sonuc aynı usb ayıklama modu acık neden calısmıyor olabılır ?
    Z4 uzun süredir güncelleme almıyor ve 2.3.3 sürümleri ile uyumlu değil şu anda Hatta 2.2.1 ile bile uyumlu değil diye hatırlıyorum.. Root yetkisi almak için forumumuzda linki bununan Super One Click'i denemenizi tavsiye ederim..

Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2

JVH içerisinde türkçe karakterler yok.. Sanırım JVK'da bu problem yoktu.. Türkçe karakter kullanımı sizin için çok kritikse JVK'yı yükleyebilirsiniz.. Bende şahsen JVH yüklü Marketten de Gingerbreas Klavyesini *****dim.. Sorunsuzca kullanıyorum.. Eğlenceli

Yeni Üye
    Nereden
    Bodrum
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    O kadar bekledim sabrettim güncellemesi çıksın da makinadan güncelliyim diye root falan garantiden çıkartıyor diye. Ballandıra ballandıra anlatıyosunuz dayanamıyorum *****ip kurucam sonunda ))

Nereden
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    2
    O kadar bekledim sabrettim güncellemesi çıksın da makinadan güncelliyim diye root falan garantiden çıkartıyor diye. Ballandıra ballandıra anlatıyosunuz dayanamıyorum *****ip kurucam sonunda ))
    Garantiden çıkıp çıkmayacağını Samsung Türkiye'ye bir danışın isterseniz.. 444 77 11

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    evet sonunda kurdum 2.3 ü lazanyeah çok sağol arkadaşım,bır cok sitede abarmışta abartmışlardı okudukça büyüyen bi çığ gibiydi halbuki 2 dakıkalık iş ,ve mükemmel 2.3 bu kadar beklemıyordum ınanılmaz takılma yok ve 3g yı onceden zayıf bolgelerde ucu ucuna yakalıyordu şimdi full nasıl iştir anlamadım ,ve telefon çok seri oldu,slıde turkce klavyeyide yükledim türkçe karakter sorunuda yok hem swype hem sesli yazıyor ,şimdi sormak istedigim samsung ,galaxy s e desteği keserse sonradan portlanacak olan android sürümlerini rahatça kullanabılırmıyız sonuçta nexus 2 donanımı aynı hemen hemen galaxy s ıle yanı kısaca bundan sonrakı androıd surumlerını galaxy s ın donaımı destekledıkce kurabılcekmıyız ?

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu